Mateusz Mierzwiński

Mateusz Mierzwiński

21p

10 comments posted · 1 followers · following 1

538 weeks ago @ Bóg, honor & ro... - Mam ci*kę! · 0 replies · +1 points

Myślę że zdjęcie dość słuszne. Ta Pani na pewno ma to o czym mówi... :). Ja mam coś innego i raczej nie biegam tutaj z transparentem nad głową "Mam ch*"... SRRY

538 weeks ago @ Bóg, honor & ro... - Hitler miał rację!, ... · 0 replies · +1 points

Dobre! Ale przypuszczam, że gdyby takie słowa padły z ust Polaków, to okrzyczano by ich zaraz "Antysemitami" i poddano obrządkowi kamieniowania :) - Broń chemiczna czy jądrowa była by zbyteczna.

538 weeks ago @ Szelest Stron - Wawel - miejsce kłót... · 0 replies · +2 points

Trudno mówić o tym wszystkim co się dzieje - transparenty, protesty, przekrzykiwanie - w chwili kiedy tak naprawdę wszyscy jeszcze czujemy w środku żal i smutek. Wszystko jednak jak widać w tym kraju zawsze zdąża do jednego - jak granica ciągu matematycznego - zdąża do kłótni wzajemnej. Zamiast przeżywać tragedię w głębi swojego serca jak zwykle bierzemy kij i idziemy bić niedobrego wroga, którym jak zwykle jest nasz brat, sąsiad, pani ze sklepiku. Walczymy sami ze sobą w chwili kiedy powinniśmy się jednoczyć. Nie mnie oceniać tutaj, czyja wina jest większa. Każdy i tak przyjmie moje słowa na swój sposób. Pamiętajmy chociaż, że teraz mamy czas żałoby narodowej i postarajmy się choć trochę pochylić czoła nad tymi którzy odeszli...

548 weeks ago @ Mateusz Mierzwiński - "Feministki wystraszy... · 0 replies · +1 points

Niestety jak widać w naszym kraju nadal istnieje problem zacofania w związku z równością płci. Mówimy w XXI wieku o równouprawnieniu, staramy się doceniać kobiety za ich trud włożony w wychowywanie dzieci i zajmowanie się dobytkiem podczas kiedy to "My, zdobywcy świata" idziemy do pracy, zarabiamy pieniążki i mamy to wszystko gdzieś, że nasza druga połowa po raz kolejny wstawała o 3:00 w nocy do płaczącego dziecka po godzinie snu i całym dniu biegania. Dodatkowo patrząc na równouprawnienie - drodzy Panowie - musimy przyznać, że daleko nam do zrównania roli mężczyzny i kobiety kiedy co pewien czas wyskakuje z koszyka takie zgniłe jajo, jak ten oto wywiad. Trudno jest mówić o równości płci w rodzimym kraju, ale im dłużej się przyglądam wszelkim ruchom organizacji typu "Pro life" czy inne "Pro wyprane-ptasie-móżdżki" tym bardziej widzę że równość odchodzi z każdym dniem w siną dal...

548 weeks ago @ Mateusz Mierzwiński - "Feministki wystraszy... · 0 replies · +1 points

W Polsce różne autorytety się zdarzały i zdarzać będą. Problem jest w tym, jak głośno te "anty"autorytety krzyczą i jak bardzo jest je słychać w całym tym motłochu bez większego zdania.

551 weeks ago @ Szelest Stron - We hate Polish & I hat... · 1 reply · +2 points

Ja to bym osobiście ich wszystkich rzucił na arenę w Rzymie - który nie jest w Polsce. Rozszarpywały by ich lwy - które są z Afryki, a Polska w Afryce nie leży. Na to wszystko patrzyli by Brytyjczycy, bo oni są zdolni do oglądania jak to się tłucze innych młotem. Porządku na trybunach będą pilnować Amerykanie - będzie to ich kolejna misja pokojowa. Szefem wszystkiego będzie Niemiec, bo oni lubią szefować innym. Śmiać się z tego wszystkiego będą Duńczycy, a sąsiedzi z naszej południowej granicy potraktują to wszystko jak Czeski film. Francuzi zajadać będą Żabie udka, które przygotują Włosi obserwujący zmagania śmiałków z Facebook-a, którym stanie się za dość ich działania na szkodę Polskiej brygady. Wiadomości na temat imprezy rozniesie Zośka, chłopi Polscy wezmą cepy a wszystko to pod zaściankowym tytułem - ciemnogród! Morał z tego taki - wszyscy jesteśmy w Europie więc zamiast drzeć się między sobą zajmijmy się raczej tym, jak naszą współpracę pogłębiać. Amerykanie może nie bardzo w Europie, ale cóż, mamy z nimi dużo wspólnych interesów, w tym ten właśnie Internet.

551 weeks ago @ Szelest Stron - We hate Polish & I hat... · 0 replies · +2 points

I think, that We know better English than You, but You only wrote something in English, and also with mistake. Wracając więc do naszego ojczystego języka uważam, że generalizujesz Polaków tą wypowiedzią. Po pierwsze nie każdy jest zły i niedobry. Po drugie, sam jesteś jednym z Polaków - czy to oznacza że dopisujesz się do tego grona?

551 weeks ago @ Szelest Stron - We hate Polish & I hat... · 0 replies · +2 points

W Internecie jest po prostu mniej konsekwencji. Ciekawe, czy Ci zatwardziali wyznawcy fanklubu wzajemnej adoracji na rzecz nienawidzenia Polski i Polaków śpiewali by tym samym tonem gdyby stali w grupie Polskich Dresów :). Najlepiej pseudokibiców :)

551 weeks ago @ Szelest Stron - We hate Polish & I hat... · 0 replies · +1 points

...a to dopiero czubek góry lodowej :D

551 weeks ago @ Szelest Stron - We hate Polish & I hat... · 2 replies · +2 points

A Żydzi? A mimo to w historii cały czas mówi się o tym, iż Niemcy podczas II wojny światowej byli nazistami i rasistami.