cihanyuce

cihanyuce

44p

80 comments posted · 8 followers · following 14

15 years ago @ Pisihole.com - Atari Salonundan Se&cc... · 0 replies · +1 points

hayatımızı nelere harcamışız la

15 years ago @ Pisihole.com - Sapık · 1 reply · +1 points

aha fillburt döktürmüş :D

15 years ago @ Pisihole.com - Analog candır... · 0 replies · +1 points

valla film göndersen de orjinal siyah beyazı tab edecek yer 1 tane var o da her çarşamba sabahı banyo yapıyor bir de pahalıya yapıyor. Digitalde menuel çekimde işleri halletmek bence çok güzel aslında digital çektiklerimiz de çok güzel olurdu ama insanlar kendi çektikleriyle okadar çok oynayıp gözümüze sokuyorlarki biz oynamasak kendimizi suçlu hissediyormuş gibi oluyoruz ama dediğim gibi karanlık odada yapılabilen herşeyi photoshopta da yapmak gerek çapraz işleme, yüzde healing yapma, unsharp mask kullanma falan hepsi normal yani yapılmasında sorun yok.

15 years ago @ Pisihole.com - Analog candır... · 0 replies · +1 points

analog konusuna katıldığım gibi, digitali hafife almamak gerekir diyorum, digitaldeki en büyük sorun analogçuların photoshop falan gibi aydınlık oda programlarını kötü bişeymiş gibi görmeleri halbuki digital manupilasyon yap diyen yok ki renkleri ayarla bak karart aydınlat karanlık odada ne yapabiliyorsan onu yap ayrıca digital fotoyu bastırmadıkları için değerini de göremiyorlar fotoğrafı basılı bakmamak hep bilgisayarda bakmak çok büyük yanlış dslr bence çok işe yarar bişey, burda film olsa alır analog makinaya orjinal siyah beyaz takarım iki makinayla gezerim.

15 years ago @ Pisihole.com - Arkadaş · 0 replies · +1 points

üretime destek bir süre sabit yaptım başlığı en önde dursun herkes izlesin bakalım, ben çok beğendim ayrıca da. tebrik ederim

15 years ago @ Pisihole.com - Adana Geceleri Bir Ba... · 1 reply · +1 points

sana bir gerçei söylemem lazım sırf kavga gürültü olsun aksiyon atraksiyon olsun diye böyle yapıyoruz bak ne güzel ilgi çekiyoruz hitlerimiz arttı. sen bile seni hiç bir şekilde ilgilendirmediği halde gelip yorum yaptın.

15 years ago @ Pisihole.com - Adana Geceleri Bir Ba... · 0 replies · +1 points

admin aslan kaplansın çok yakışıklı bir adamsın bana op versene :) kanalda moderatör yapsana. voice de versen olur.

15 years ago @ Pisihole.com - Adana Geceleri Bir Ba... · 0 replies · +1 points

sitenin adminine yağ çekmek :) :) :)

sen insanları parasıyla ezen kişileri korumaya ve bişeyler üretmeye çalışan baş kaldıran söyleyecek bişeyleri olan kişilere "sen karışma" "sanane" demeye devam et. yorum yaptığın yerdeki kafa yapısını hiç bilmeden "bizim için" abuk subuk konuşmayı kesme hep yaz buraya hep kendi seviyesiz düşüncelerini koru. karışmıyorum ben.

ayrıca abez diye bir kelime yok.

15 years ago @ Pisihole.com - Adana Geceleri Bir Ba... · 0 replies · +1 points

sen kimsin kim oluyorsun ? adın sanın belli değil. sorduğun soruya kendin cevap ver ona göre yorum yap insanlar neden başkalarının işlerine burunlarını sokar diye düzelt söylediğini, sanane kardeşim adam ne yazmışsa neye tepki göstermişse göstermiş bu yazıya kulak asma insanların düşüncelerine değer verme git kendi işine bak. adana sokaklarında ki travesti misin ? baba parasıyla elaleme peşkeş çeken gereksizlerden biri misin ? kimsin sen önce kendini tanıt. eleştiri yapmaktan aciz olup sağa sola sataşmak için yorumlarda bulunma.

arkadaşım sana katılmıyorum demek ayrı şu yazdığın yorumu okuyup yapıcı eleştiri olarak bakmak apayrı iki şey.

bu kadar sanane arasında

pisihole den sanane ki.

15 years ago @ Pisihole.com - AÇIN KIZLAR ARA... · 0 replies · +1 points

varooooo