RAFI

RAFI

39p

60 comments posted · 18 followers · following 1

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Obsługowo · 0 replies · +3 points

Kilka razy zgłaszałem konsultantom, nawet w formie reklamacji treść zgłoszenia dokonanego telefonicznie nie pokazuje się w play24 i jest tylko sam wpis o dokonaniu zgłoszenia bez treści. Kilkukrotnie prosiłem też żeby odpowiedzi na zgłoszenia dokonywane przez play24 były podpisywane przez osobę która na nie odpowiada a tak nawet nie wiadomo kto odpisał (często nie na temat)

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy telefon w ofercie... · 0 replies · +1 points

no to byłoby dziwne że w salonie można zakupic kolejną usługę a przez eshop nie

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY ONLINE ALL INCLUS... · 2 replies · +1 points

przed chwilą potwierdzałem to jeszcze raz u konsultanta BOA i potwierdził że zeby zakupic kolejną aktywację musi minąć 105 dni od zakupu ostatniej i podobno jest to zawarte w jakims regulaminie. Swoją drogą sprawa dziwna że dla abonenta z prawie 2 letnim stażem i kilkoma aktywacjami robi się pod górke gdy chce zakupic kolejną aktywację

Czy Rzecznik Play mógłby się wypowiedziec w tej sprawie czemu ma to służyć?

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY ONLINE ALL INCLUS... · 4 replies · +1 points

jeżeli chodzi o zaleganie to nie wchodzi to w grę bo rachunki płacę przed terminem płatności
może dotyczy to tylko zakupu Play Online albo kolejna sciema którą wymyslił konsultant gdy został zgłoszony problem

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY ONLINE ALL INCLUS... · 6 replies · +1 points

proponuje przeczytanie mojego wpisu w innym wątku http://blogplay.pl/2011/03/nowy-telefon-w-ofercie...

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy telefon w ofercie... · 2 replies · +1 points

Z racji tego że nie mogłem migrowac na normalnych warunkach obecnego Play Online który kupiłem 2 miesiące temu postanowiłem zakupic drugą aktywacje w nowej taryfie Play Online Al Inclusive bo poprostu opłaca to się lepiej niż na chorych warunkach migracja którą proponuje Play. Przez sklep internetowy nie mogłem teg zrobic bo otrzymywałem komunikat że nie ma przygotowane dla mnie żadnej oferty dla abonentów więc zadzwoniłem do BOA i konsultant poinfrmował mnie że nie mozna kupic drugiej aktywacji jak nie mineło 105 dni od zakupu poprzedniej.

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy telefon w ofercie... · 5 replies · +1 points

ciąg dalszy

A teraz coś na deser: Abonent posiadający Play Online 10GB za 45 zł chcąc migrować na nowy Play Online99 musi zpłacić za abonament 99 zł. Co jest bez sensu bo lepiej wziąc drugą nową aktywacje PO99 dla abonentów za 59 zł (tu juz nas rabat obowiązuje) plus dostajemy nowy modem za 1 zł i wyjdzie nam razem 104 zł abonamentu do zapłacenia ale mamy 2 usługi: jedną PO99 z limitem 19GB i drugą POz 10GB limitem. Po co więc migrować lepiej chyba wziąć nową umowę skoro Play zrobił tak nielogiczne zasady migracji.

Jest jeszcze jeden warunek (który okazało się jest na razie nie do spełnienia przezemnie) żeby kupic kolejną aktywację Play Online dla abonantów musi minąć 105 dni od czasu zakupu ostatniej aktywacji (reglamentacja jak za czasów PRL)
Tak Play traktuje klienta biznesowego z 2 telefonami abonametowymi, internetem Play Online, który chce zakupić kolejną aktywacje Play Online w nowej promocji ale nie może bo nie mineło 105 dni od zakupienia poprzedniej (a migrowac na normalnych warunkach obecnego PO nie może)

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy telefon w ofercie... · 6 replies · +1 points

wyjasnie wszystkim zainteresowanym:

Obecny abonent posiadający już Play Online niestety dostaje najgorszą ofertę z wszystkich dostępnych zarówno dla nowych abonentów jak i abonentów sieci Play którzy nie posiadają PO.

Oferta migracji dla obecnych abonentów wygląda tak że nie ma żadnych rabatów które są przewidziane zarówno dla nowych abonentów jak i dla klientów Play a nie posiadajacych Play Online.

Abonent który ma juz Play Online może migrować do nowego Play Online 49 za 49 zł, PO69 za 69 zł, i PO99 za 99 zł. Oferta "super" - specjalnie dla naszych "kochanych abonentów"

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowe modele Nokii w of... · 2 replies · +1 points

Orange było drugie ale usługa chyba ciekawszahttp://www.telepolis.pl/news.php?id=18233

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Fundacja 10 Kwietnia · 0 replies · +1 points

Wg mnie ktoś kto daje na jakiś szczytny cel nie robi z tego wielkiego larum i oficjalnych informacji prasowych. Ale najważniejszy z tego wszystkiego jest PR. Chcecie pomagać załóżcie swoją fundację.