Wojtas

Wojtas

27p

27 comments posted · 1 followers · following 0

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Już 10 tysięcy osób... · 0 replies · +1 points

Dlaczego po aktywacji tego pakiety 1GB nie można aktywować także Free Zone? Zamierzone? Trochę dziwne... wykorzystać kupon z Facebooka aby nie móc korzystać za darmo z Facebooka (sprawdzałem przez Play24)

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nielimitowany Facebook... · 1 reply · +1 points

Całkiem całkiem. Pytanie tylko jak mały jest lejek oraz ile ważne są bonusy po doładowaniu?

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Promocje doładowań P... · 0 replies · +1 points

Mógłby ktoś zamieścić linka do regulaminów? Przynajmniej do tego z Banku Millenium? W powyższym newsie widzę dwie rozbieżności, mamy z jednej strony "Aby wziąć udział w promocji należy w czasie trwania akcji doładować telefon kwotą minimum 50 zł." - czyli np. 50zł wystarczy, ale z drugiej strony, linia niżej jest już "Każda osoba, która w czasie trwania promocji doładuje się kwotą powyżej 50zł – otrzyma 10 zł gratis." - czyli minimalnie 51zł włącznie. A może po prostu doładowując 51zł bierzemy udział w konkursie, ale jeszcze nie dostaniemy bonusu (bo bonus jest od 51zł), czy źle rozumiem? Regulamin by wszystko wyjaśnił...

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - ETYKIETKA? · 0 replies · +1 points

Na 3GS 4.3.3 nie działa, wciąż jest POL, a szkoda. i4 (5.0 Beta 3) mogę sprawdzić w poniedziałek (jak będę w biurze), ale też bym na to nie liczył.

10 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY24 Mobile już wkr... · 0 replies · +1 points

Skoro macie już prawie gotowy webservice dla Androida (zostały tylko testy) to pewnie wersja pod iOS to kwestia tylko paru dodatkowych dni? [jak nie wiecie jak, to dajcie znać, sam to zrobię :) potrzebne tylko namiary do ws]

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Porównywarka na PLAY.PL · 3 replies · +1 points

zamień 2 l na 4l i będzie dobrze, niestety usługa kil bil jest płatna więc totalny brak porównania (nie mówiąc już o tym że ktoś robił to aż 2 lata... straszne marnowanie czasu)

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - All Inclusive - wszyst... · 0 replies · +1 points

Brakuję mi tylko oferty dla Firm, przejście z Play Fresh, oferty z PS3.

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - W co chętnie zagracie... · 0 replies · +1 points

Dobra, ale kiedy będzie można kupić abo z PS3? Na stronie macie tylko portable i to w stanie 'chwilowo niedostępne". I jakie będą ceny, ktoś wie?

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowe miejscowości w z... · 0 replies · +1 points

Tak of topic: czy poczta głosowa w Play ma ustawiony zegar ok. 30 minut do tyłu?

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Trzy opcje w PLAY FRESH · 0 replies · +1 points

Chyba to nie działa. Mam play Fresh, taryfa ta ze stanem darmowym i darmowymi smsami w sieci. Bonusy za doładowania oraz pakiet 500MB tylko w Play. *107# - "Promocyjne minuty do Play mozesz wykorzystac do..." *108# - "Stan promocyjnego konta transmisji danych to: 0 Byte...". A mam na pewno aktywny pakiet, jakieś 303MB jak sprawdzę pod *111#. Zatem dla mnie te kody nie działają, wciąż muszę przebijać się przez *111# aby sprawdzić ilość megabajtów.