saovine85

saovine85

79p

391 comments posted · 3 followers · following 0

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Battlefield 3 na ... · 0 replies · +2 points

Ja sobie nie wyobrażam, aby wszystkie mapy były większe niż ta z Battlefield: Bad Comapny 2 o nazwie Harvest Day. Przecież tam trafić na wroga, to trzeba było cała mapę przejechać :D Nie można dawać tak wielkich map na 24 graczy, bo wtedy akcji w ogóle nie ma. Natomiast takie wielkości Arica Harbour czy White Pass, to są akurat.

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Sony zdobyło nak... · 1 reply · +1 points

Generalnie jest to czepiani się dla samego czepiania, ale tak wygląda praca prawników. Jeśli zaś chodzi o fakt przeszukania, to czy przeszukania dokonuje się po wydaniu wyroku, kiedy już osoba została skazana za przestępstwo, czy może przed wydaniem wyroku aby znaleźć dowody potwierdzające, że osoba podejrzana popełniła przestępstw, co?

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Nikt już nie wie... · 1 reply · +9 points

Tak, a grafika Killzone 3 jest sprzed 10 lat.

w ogóle bardzo intrygujące jest to, że ci, którzy zwracają uwagę aż tak wielka na graficzne wodotryski w ogóle mają jakąś konsolę? Przecież można zrezygnować z tych kilku exclusive'ów, a pieniądze na nich zaoszczędzone odłożyć na wodorowe chłodzenie komputera :)

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Nikt już nie wie... · 1 reply · +3 points

Moim zdaniem jest to wynik tego, że Crytek ciągle gadał o grafice i przez to wszyscy gracze zwrócili swoją uwagę właśnie ten aspekt.

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Internauci prezen... · 0 replies · +3 points

w CoD tez był spadek klatek na Ps3 i jakoś nie ma biedy strasznej. Niektórzy tutaj muszą mieć jakiś cybernetycznie poprawiany wzrok, skoro widzą tak dobrze różnicę czy jest to 25 klatek czy 26 klatek na sekundę.

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Internauci prezen... · 0 replies · +5 points

Złej tanecznicy, to nawet rąbek u spódnicy przeszkadza.

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: CryTek rzuca nam ... · 0 replies · +10 points

Zastanawia mnie, czy coś jeszcze w życiu osiągnąłeś poza graniem w full detalach?

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Crysis 2: PS3 vs.... · 1 reply · +3 points

Dlatego też bardzo sceptycznie do tego podeszłam.
Cóż, w tym miesiącu ma być premiera 2 gier. Jedną z nich jest Crysis 2, zaś druga Homefront. Producenci Homefront nie chwalili się wodotryskami na telewizorze, mówili o fabule o rozgrywce. Producenci Crysis 2 zachwycali się grafiką tak, że aż czasem za dużo tego było, zaś rozgrywkę gdzieś tam zepchnęli i mimochodem o niej wspominali.
Dla mnie w tej walce na lepszego FPS wygrywa Homefront, pomimo tego, że grafika nie robi szału. Jednak historia jest bardzo interesująca, zaś multi może okazać się całkiem fajnym mixem CoD z elementami Battlefield.

12 years ago @ PS3 Site Polska - HOT: Crysis 2: PS3 vs.... · 3 replies · +17 points

Ale tak się chwalili, tak zachwycali, że będzie identycznie, a identycznie bynajmniej nie jest. Identyczne są lokacje, ale ich wygląd to jest jakaś kpina. Widać Crytek nie potrafi tak wiele jak sobie wyobraża.

12 years ago @ PS3 Site Polska - Crysis 2 z potężną ... · 0 replies · +3 points

ale do PC można podłączyć większa ilość dysków i może wyjść z tego nawet i 5 TB, a w konsolach to nie jest takie łatwe, aczkolwiek dysk 500 GB na pewno by wiele w sobie pomieścił i wiele zniósł ;)
Gdyby zaś doszło do zablokowania konsoli z powodu wymiany dysku, to uważam, że po zgłoszeniu tego faktu w SCEP, na pewno zostałaby ona odblokowana.