Duke Nukem

Duke Nukem

17p

13 comments posted · 1 followers · following 0

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 1 reply · +1 points

@ Specjalista ;) & Jakub
Modem z komputerem z pewnością łączy się na prędkościach USB 2.0 inaczej nie odczytywałby dużych plików z karty pamięci (włożonej do modemu) z prędkością ok. 28MB/s co daje ok. 224Mb/s.
Zatem obstawiam problemy z zasilaniem czyli albo z wydajnością prądową złącza USB w komputerze lub/i faktycznie "cienkość" żył kabla USB.
Jeśli będzie okazja rozebrania złącza (lub modemu) to pomierzymy sobie z kolegą napięcie zasilania w modemie w momencie dużego transferu na LTE.

7 years ago @ jdtech - Play - 100 GB ważne r... · 0 replies · +1 points

Dobra, dziękówka! :)

7 years ago @ jdtech - Play - 100 GB ważne r... · 1 reply · +1 points

Chyba karta jako taka nie ma tu żadnego znaczenia. Istotne są możliwości techniczne modemu w którym działa.

7 years ago @ jdtech - Play - 100 GB ważne r... · 2 replies · +1 points

Witajcie,
Jakubie, kiedy będziesz miał na 100% pewność, że pakiet cykliczny podtrzymał ważność promocyjnych 100GB na następny miesiąc? Czyli: kiedy stuknie ci na karcie pierwszy pakiet cykliczny? :)

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 5 replies · +1 points

E3372s-153 podłączony do gniazda USB 3.0 na przedłużaczu USB (niestety 2.0 - system informuje że modem może działać szybciej) ze zintegrowanym wzmacniaczem.
Takie niestabilności zdarzają mu się co 2-3 dni i zauważyłem że częściej gdy temperatury otoczenia się podnoszą powyżej około 28 st. C.
Muszę zakupić zwykły (pasywny) odpowiednio długi przedłużacz by wykluczyć wzmacniacz pośredniczący. Wtedy będzie to bardziej jednoznaczne.

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 7 replies · +1 points

Może to jest związane z tym, że na przełomie miesięcy na wielu kontach RBM w PLAY następuje przełączenie DIL'a a na innych (PInK?) kolejna fala przełączeń okresów nielimitowanego internetu za 45 PLN?
A u mnie tymczasem od pół godziny ciągle znika z systemu modem. Cierpliwości przybywaj. :/

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 0 replies · +1 points

No właśnie do tego wpisu/kontekstu nawiązałem swoim wpisem wyżej (o czym nie wspomniałem wprost). Chyba, że pod pojęciem "kreatywność" masz na myśli coś innego? :)

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 0 replies · +1 points

No tak, zatem trzeba szukać "słupa telegraficznego" bo rejestracja na "siebie" (w przypadku RBM5) się nie opłaca.
A to się Play wycwanił. :)
Pozostają już tylko startery "X GB GRATIS przez rok".
Dzięki.

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 7 replies · +1 points

Z tym pakietem 100GB rzeczywiście się pomyliłem (jest tylko 10GB) ale, w/g strony http://promocje.play.pl/rejestracja/?=prepaid > zakładka "Play na kartę, RedBull Mobile" - RWK jak najbardziej dają.
W sumie nie interesuje mnie te 10 GB (100GB owszem) przedłużane przez pakiet cykliczny tylko w istocie Rok Ważności DIL o ile tenże DIL nie zostanie wycofany.
Tak czy siak dziękuje za wskazanie błędu. :)

7 years ago @ jdtech - Darmowy Internet LTE w... · 1 reply · +1 points

Witaj Jakubie.
Rozumiem, że 100GB i RWK jako "Bonusy za rejestrację" karty RBM w sieci PLAY oraz włączony na koncie karty "Pakiet 600 MB co miesiąc" dadzą w rezultacie w taryfie "RBM na kartę II":
1 - podtrzymanie pakietu 100GB na rok?
oraz, oczywiście (albo i nie ?):
2 - możliwość korzystania z DIL przez uaktywniony Rok Ważności Konta bez konieczności jego doładowywania w tym czasie?
W związku z tym, czy nie sądzisz Jakubie, że Operator Play może poczuć się "w plecy" z takim biznesem i zdecydować się na wyłączenie promocji DIL w taryfie RBM II? .... uprzednio sprzedawszy dużooo tychże starterów ludkom wietrzącym w tejże promocji okazję na DIL przez Rok Za Darmo (a nie przez 100 dzionków od doładowania do doładowania za 50 PLN)?
:)