kamilnono

kamilnono

-90p

41 comments posted · 3 followers · following 0

10 years ago @ OSWorld.pl - Kali Linux 1.0 · 2 replies · -20 points

stary nie wiesz o czym mówisz. weź sobie nmap'em trochę popatrz albo powiedz koledze, który się na tym zna żeby wziął Cię kiedyś do serwerowni ;).
bd wiedział o czym mówię ;). nikt szanujący się w branży nie postawi Ci pałki ani serwera na windowsie bez istotnych pobudek (np. w przypadku gdy wymagają)

10 years ago @ OSWorld.pl - Serwery Dell PowerEdge... · 0 replies · -5 points

*BSD, Gentoo, Debian. i adminy w temacie nie maja innego wyboru jak tylko się zgodzić. dostałem unbana, więc napiszę to co wcześniej "Poza tym Ubuntu Server to praktycznie Debian, tylko z większą ilością pakietów i lepszą obsługą sprzętu." wszystkie te ały co to lajknęły - ludzie jaka lepsza obsługa sprzętu? łahahhaha i co Ubuntu lepiej obsługuje Xeony? LAMPa łatwiej instalujesz? prawda jest taka, że nikt przy zdrowych zmysłach nie instaluje Ubuntu na serwera. chyba, że chce mieć przesrane

10 years ago @ OSWorld.pl - Sessionk przyspieszy s... · 7 replies · -37 points

e dostałem chyba unbana. Dzięki admin. to co tam jak tam KDEowcy? hahaha śmieszą mnie te pseudo środowiska w których wszystko już za nas jest posadzone. prawdziwi użytkownicy Linuxa z tego nie korzystają. zaczynają od runa leśnego kończąc na własnych projektach Sosny czy Dębu.

10 years ago @ OSWorld.pl - Kali Linux 1.0 · 11 replies · -26 points

to nie są systemy dla profesjonalistów. profesjonaliści i hakerzy korzystają z Gentoo lub *BSD

10 years ago @ OSWorld.pl - GNOME planuje port na ... · 3 replies · -10 points

kolejny taki protip ode mnie macie dla tych, którzy mieszkają w bloku w cywilizacji (jako, że Aero2 ma gównianą prędkość); bierzemy lapka, wbudowane radio intela wystarczy. szukamy zasięg wystarczy ~60%. bierzemy aircrack-ng i wstrzykując deauth rozłączamy go co jakiś czas (nie za bardzo zmasowanie, bo się nie zreconnectuje), jak łapiemy handshake wsadzamy do hashcata - ja robię to na zwykłej nVidia GT* z lapka. polecam słowniki od dzieci backtracka - o dziwo całkiem niezłe. oczywiście WPA, bo teraz WEP to chyba tylko u ludzi pokroju psina dolnego można spotkać. później do MITM, sslstrip, sniffowania czy arpspoofing nie dużo trzeba. zależy jakie hasło i czy np. nie filtrują po MAC, - lduzie z rozsądnymi hasłami zielonej kłódeczce mogą zaufać :) na upartego, gdybyście chcieli sąsiadowi uprzykrzyć życie, pakietami deauth możecie go co chwila rozłączać ;)

10 years ago @ OSWorld.pl - Richard Stallman w War... · 4 replies · -20 points

stary obrażasz. bo zaraz podam Ci linka, będziemy mieli twoje IP. mniej tylko jakieś usługi na portach dobrze nie zabezpeiczone a zobaczysz. obrażasz cały etos hakerów z MIT. i ja jako Polak i g***** mający z nimi wspólnego, do pięt im nie dorastający ale i tak bd ich bronić ile mogę. zaraz zapuszczam nikto, nmapa i hydre i zobaczysz. tylko daj IP czy mam w php jakąś stronkę spreparować?

10 years ago @ OSWorld.pl - GNOME planuje port na ... · 6 replies · -16 points

wiem stary, jak zwykle normalnie zdrowo napisałem a Ty mi tu robisz wywód. wiem jak jest samemu nie raz przydaje mi się nvidia dla hashcata i windowsa. ,ale normalnie pod Linux mam ją wyłączoną. każde normalne środowisko zadowoli się zintegrowanym intelem (i czyni to nawet win8). to tyle.

taki protip odemnie; jak kupujecie router stricte domowy bierzcie tam gdzie można alternatywę wgrać. najlepiej przerobione tomato albo dd-wrt/openwrt wtedy sobie można zrobić limit dzienny na takie stronki tpu osworld.pl czy inne. "Ustawienia dostępu" się to nazywa na zmodowanych przeze mnie Tomato. 30min dziennie na osworld i ani minuty dłużej. ograniczam to g****, bo myślałem jednak żę tutaj więcej ludzi jest na poziomie

10 years ago @ OSWorld.pl - Richard Stallman w War... · 0 replies · -19 points

Ludzie wszystko ma swoje granice. takie kur**** ignoranty to niech wyp*** na windowsa kodzić w .NET dla jakies gównofirmy za 3tys. normalni jak mogą i pamiętają to mówią GNU/Linux. i każdy powinien wiedzieć a jak młody i nie zna historii odsyłam do internetu. możecie sobie poczytać jaka była historia . i do tych, którzy mają w dup*** GNU;
to WYJEB**E COREUTILS I MIEJCIE CZYSTE SUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!!! pomyślcie ile razy system odwołuje się do /bin/* przy różnojakich operacjach. przeanalizujcie sobie źródła małych menadżerów plików czy mają jakieś super własne funkcje czy może po prostu używają cp przy kopiowaniu, mv, rm itd...

10 years ago @ OSWorld.pl - GNOME planuje port na ... · 1 reply · -22 points

HUHUHUHUH! No i o to właśnie chodzi!!! No i gdzie teraz są obornicy MIRka? Mireczka albo mirusia to już teraz tak możemy na to mówić. projekt w chorych głowach KANONIKAL i nic więcej! Widzieliście na youtubie jak wygląda ich serwer wyświetlania? toż to zrobili kwadracik i jakies gowno nic tam nie mają HAHAHA!

10 years ago @ OSWorld.pl - GNOME planuje port na ... · 0 replies · -22 points

eee?