zorroh

zorroh

40p

62 comments posted · 20 followers · following 0

12 years ago @ Kristlik portaal Kaev - David Wilkerson hukkus... · 0 replies · +3 points

kurb!!! olen minagi tema kirjutiste lugeja....

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Iganenud müü... · 0 replies · +1 points

teine variant on proovida Taavi käima lükata wine abiga, mis on igas linuxis kergesti kättesaadav :)

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Iganenud müü... · 1 reply · +1 points

jah, openofficel on linuxi versioon ja seal on ka tabelarvutus nimega calc, excelit ei lähe vaja. Taavi kohta ei oska öelda aga meie raamatupidaja kasutab linuxis HansaRaamat. ..kui ma googlet kasutasin, siis tuli Taavi ladu kohta miski teave, et saab kasutada nii windows kui linux.. rohkem ei oska öelda, tõenäoliselt Taavi Tarkvarast peaks otse küsima :)

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Geiaktivistid korralda... · 0 replies · +1 points

kas sellist maailma, kas sellist euroopat, kas sellist Eestit me tahtsimegi?

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Hoiatav teade · 0 replies · +1 points

Siin üks viide, kus on kirjutatud kust saab pastor Jaerock Lee oma väe. Täitsa huvitav teada, et on olemas neli võimu taset kuni selleni välja, et saab omada Jumala häält, mis valitseb kogu loodu üle. Viide koguduse kodulehele http://www.manmin.or.kr/english/introduction/intr... ja siin Postimehe artikkel http://www.tallinnapostimees.ee/?id=333070. Delfis on pressikonverentsi kohta artikkel siin.

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Hoiatav teade · 0 replies · +1 points

Inimesed ärge minge selle kultuuripäeva jamaga kaasa ja SEE EI OLE SEOTUD KRISTLUSEGA!!! vaid see on midagi sellist, et see inimene on teinud oma tõe ja siis levitab seda justkui õige asi, kuid kristlikud organisatsioonid ja kirikud ega kristlased, kes Piibli järgi elavad ei tunnusta seda asja mitte kuidagi!

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Homoabielu registreeri... · 0 replies · +1 points

ma arvan, et siin on siiski küsimus meie riigi tulevikus, sest ka otseselt mitte kaasaaitamine on halvale asjale kaasaaitamine ning kui me "kaasaaitame", siis me aitame kaasa oma riigi moraali allaviimisele, jaatame ilmselget valet asja.. ma arvan, et me peame ja oleme kohustatud sellisele asjale lausa vastuvõitlema.

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Prohvetlik unenäg... · 0 replies · +1 points

unenäo autor ütleb kohe esimeses lõigus: katsuge läbi, et kas peab vett..

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - Aafrika kirikujuhid ta... · 0 replies · +1 points

ja kust kohast sa tead, et Eesti kristlaskond, kes järgib Piiblit kuidagi patsutaks homomeestele sõbrallikult õla peale? Kindlasti mitte. Homoseksuaalsus on jätkuvalt patt ning rõve Jumala silmis. Seda väljendab Eesti kristlaskond üsna selgelt, mingit hämamist pole. juhul, kui mõni hüppab kuskil homopooldavalt, siis seda ei saa siiski öelda Eesti kristlaskonna kohta. Piiblit järgiv kristlane ei saa pooldada homoseksuaalsust. See on loomuse vastane, puhtuse ja pühitsuse vastane.

"küsimus üleval" - mõtlesin sellega seda, et kui Rootslased vaidlesid sellel teemal ning arutasid, kas lubada homoabielusid jne, siis Eesti kristlaskond ütles oma arvamuse välja, mõned võtsid kuulda ja mõned mitte. Enam nad ei küsi ja ei arutle ning selle tõttu ei saa ka küsimus üleval olla - loogiline ju! nüüd laiaslaastus Rootsis praktiseeritakse homopartnerlust ja kõike muud säärast. Aga Eesti kristlaskond ei ole sellega endiselt nõus ei kutsu homopastoreid endale külla ega muud säärast, vähemalt ma ei tea midagi sellist baptistide ja vabakiriku kohta. ..ja ma ei usu ka teiste uskkondade kohta sellist asja, sest Eesti erinevad koguduste liidud on üheselt selle vastu. Seda võib ka lugeda EKN(Eesti Kirikute Nõukogu) lehelt.

Jah, võib nii olla, et mõni üksik kirikuliige kuskil võitleb oma homokalduvusega ning halvemal juhul ka praktiseerib, kuuid see on pigem erand (ja endiselt mitteaktsepteeritud) ja ei peegelda, kuidagi kristlaskonna suhtumist Eestis, et nagu kristlased oleksid homoparnterluse poolt - EI OLE!

13 years ago @ Kristlik portaal Kaev - PP kõneleja: Al... · 0 replies · +1 points

ma olen 12 aastat kristlane, maksan makse, elan seaduste järgi ning tõesti, vahel elan nö taevamannast. vahel on olnud rahalises mõttes raskeid aegu, kuid olen saanud alati häid lahendusi ning kristlasena usun, et Jumal on selle taga olnud.