mojipodsk

mojipodsk

44p

77 comments posted · 2 followers · following 0

508 weeks ago @ MôjiPod - Konečne sme sa dočka... · 0 replies · +1 points

Čo sa týka operátorov tak Orange a T-mobile koncom mája.

Výmenu krytu by si mohol skúsiť tu: http://www.pcexpres.sk/biely-iphone nie je to práve najlacnejšie, ale sú s nimi dobré skúsensti.

508 weeks ago @ MôjiPod - Napodobenina iPodu Nan... · 0 replies · +1 points

Bohužiaľ, jedná sa o kópiu. Neodporúčam kúpu. Od originálneho iPodu nano to má veľa rozlišností. iPod nano 4g mal 2\" displej, 5G mal 2.2\" displej. 6G má 1.54\" displej. Uvedený prehrávač má 1.8\" displej čo znamena že je to kópia + spracovanie nie je na vysokej úrovni ako je to pri Apple.

512 weeks ago @ MôjiPod - Recenzia slúchadiel d... · 0 replies · +1 points

Máš pravdu, rozdiel človek nespozná. Ale nejednalo sa o totožnú nahrávku. Teda nemal som flac nahrávku, ktorá sa dala do 320 a potom do 256 a počúval som rozdiel. Takto naozaj nie. Bola z internetu stiahnutá 320 a potom 256, pravdepodobne sa jednalo o iné kompilácie lebo malý rozdiel tam počuteľný bol. Ale súhlasím s tebou.

512 weeks ago @ MôjiPod - Kritický pohľad: Má... · 1 reply · +1 points

Približne + 100-150 UIP naviac.

Za zodpovedného človeka za tento portál môžem potvrdiť, že ďalšie diely s Tomášom budú na naozaj profesionálnej úrovni. Ďalší piatok bude \"kritizovať\" nové MacBooky Pro. Určite si to nenechajte ujsť, už som videl skoro celý článok a je to naozaj pekné konštatovanie. Hlavne bude zaujímavé, ako sa Tomáš popasuje so svojím novým MacBookom Pro 13\" i5 : ) Je totižto jeho čerstvým majiteľom, aj napriek tomu, však že si ho kúpil ho bude do istej časti kritizovať. On nieje človek, ktorý si kúpi vec a chváli ju do neba. On je človek, ktorý si dokáže nájsť aj na produktoch, ktoré vlastní chyby.

513 weeks ago @ MôjiPod - Recenzia nového iPodu... · 1 reply · +1 points

iPod Touch 4G sa dá zohnať najlacnejšie v amerike za 229 Doláro 161 Euro (plus sales tax v Amerike). Ak sa ti zdá iPod drahý, tak si ho jednoducho nekúp. Nikto ti ho nenatláča do hlavy. V prospech iPodu Touch však patria benefity ako 300 tisíc alikácií v AppStore, Ďalej kvalitný displej, tenké zariadenia, kvalitný zvukový výstup atď. Nechcem ťa presviedčať, ale je to naozja dobrá kúpa. Samozrejme, rozhodnutie je na tebe. Môžem ti však povedať, že to je dobré zariadenia. Ale prežiješ aj bez neho : )

513 weeks ago @ MôjiPod - Apple vydal iOS 4.3 · 0 replies · +1 points

Aký máš iPod Touch / iPhone ?

Update je určený len pre iPod Touch 3G/4G a iPhone 3GS/4

514 weeks ago @ MôjiPod - Apple vydal iOS 4.3 · 0 replies · +1 points

Ide to na iPod Touch 3G / 4G

514 weeks ago @ MôjiPod - APPLEFORUM.sk má už ... · 0 replies · +1 points

Neviem, či si sa dobre pozeral, ale tieto kategóriea existujú.

iPod: http://appleforum.sk/forumdisplay.php?f=10
iPhone: http://appleforum.sk/forumdisplay.php?f=12
iPad: http://appleforum.sk/forumdisplay.php?f=11

Oliver

514 weeks ago @ MôjiPod - Apple vydal iOS 4.3 · 0 replies · +1 points

Bohužiaľ iba z EDGE/3G môžeš vytvoriť hotspot. Totižto iPhone môže byť naraz iba na jednej wifi sieti. Nemôžeš tak byť pripojený na nej a tú istú sieť šíriť. A táto služba je dostupná iba pre iPhone 4. Takže na iPhone 3GS s iOS 4.3 to človek nerozbehá ...

514 weeks ago @ MôjiPod - Recenzia nového iPodu... · 0 replies · +1 points

Ahoj,

Reálne 8GB iPod Touch má cca 7.1 až 7.2 GB.

Ak budeš mať 3GB hudby, tak na aplikácie ostane niečo cez 4GB.

Myslím si, že ti to bude stačiť. Totižto ak na aplikácie minieš 1GB-1.5GB (tam sa zmenstí naozaj veľa aplikácií ale zasa záležíakých, hry majú aj 500mb niekedy ...) a ostatných 2-2,5GB dáš filmy.

Alebo kúpiť väčšiu kapacitu a potom sa nemusíš strachovať o kapacitu, prost \"facháš\" a nacpeš tam hocičo a hocikedy :)