Tomas Markauskas

Tomas Markauskas

0p

8 comments posted · 5 followers · following 8

15 years ago @ nežinau.lt - Blogiausias Apple prod... · 0 replies · +1 points

Tą ir turėjau galvoje. Čia viskas priklauso nuo to, kaip įpratęs ranką ant pelės laikyt. Kai kuriems vartotojams tai visiškai ne problema, nes jie spausdami dešinį pirštą, kairyjį ir taip pakelia...

O naudojant bet kokią kitą pelę, turinčią atskirą dešinį klavišą, skirtumo naudojant ją su Mac OS ar bet kokia kita sistema visiškai jokio nėra.

15 years ago @ Tomas testuoja Intense... - B · 0 replies · +1 points

Aha

15 years ago @ Tomas testuoja Intense... - Ja · 0 replies · +1 points

Dar viens...

15 years ago @ Tomas testuoja Intense... - Ja · 1 reply · +1 points

Na lyg ir veikia...

15 years ago @ nežinau.lt - The Pirate Bay procesa... · 0 replies · +4 points

Mane pykina, kai organizacijos dėl prarasto pelno. Tik labai maža dalis vartotojų, kurie dabar atsisiunčia muziką/filmus, tuos produktus pirktų, jei negalėtų jų parsisiųsti, nes jie tiesiog galbūt neverti tų pinigų.

Kita vertus, nepirataudami vartotojai net nesusipažintų su begale jiems nežinomų atlikėjų, ko pasekoje vėliau ir į koncertus neitų, o ir diskų nepirktų (tais atvejais, kai atlikėjas tikrai vertas albumo kainos).

15 years ago @ nežinau.lt - Blogiausias Apple prod... · 2 replies · +1 points

Mac OS palaiko right clickus ir net ši pelė juos palaiko (tačiau kai kuriems vartotojams nepatogu, nes right clicką priklausomai nuo rankos padėties kartais kaip left clicką registruoją).

15 years ago @ nežinau.lt - Socialinis komentarų ... · 1 reply · +1 points

Dėl užimto vardo, tai gali juk registruotis bet kokį pseudonimą, o vėliau savo Full Name įrašyt bet kokį kitą vardą ir jis bus rodomas prie komentarų.

15 years ago @ nežinau.lt - Tinklaraščiai ... · 2 replies · +3 points

Viena iš tų socialinio tinklo funkcijų - centralizuoti komentarai su Intense Debate, kurį dabar kaip tik šiuo komentaru ir testuoju. Kol kas dar nepuolu savo komentarų perkelinėti pas ID, tačiau atrodo visai neblogai, o eksporto galimybė leistų grįžt, jei kas nors nepatiktų...