markam59

markam59

13p

7 comments posted · 1 followers · following 0

11 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - testujemy ACR · 0 replies · +1 points

Super usługa, powinna być już dawno wdrożona. Posiadam tel Samsunga a w nim jest opcja odrzucania połączeń z nr-w zastrzeżonych ( z tej opcji korzystam) jednak w tel Noki tego brak i taka usługa sieciowa jest wskazana by pozbyć się natrętów z nr-mi prywatnymi/zastrzeżonymi. A kiedy będzie można ją uaktywnić???

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Poleć PLAY znajomemu · 0 replies · +1 points

opcja w stecz w przeglądarce nic nie daje tak samo jak odświeżanie strony,taki komunikat (bląd wewnetrzny serwera) pojawia się już od 01,04,2010 napisałem nawet zgłoszenie w play24 i do 3 bez odpowiedzi.

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - statystyki blogplay.pl · 0 replies · +1 points

Gratuluję wyników -:)
Blog jest ciekawy i ze sporą ilością informacji -:)
Oby to się nie zmieniło.

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - *111*1*4# · 0 replies · +1 points

Popieram mPablo, rejestracja karty sim Fresh to jest taki mały problem dla użytkowników z miejscowości gdzie nie ma salonów Play,a wystarczyłaby opcja w mójplay do rejestracji nr-u. Osobiście namówiłem kilka osób do kupna sim Fresh,a ale nikt po za mną jej nie zarejestrował.

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy Play24 ! · 1 reply · +1 points

Jak dla mnie to nowa szata Play 24 wygląda super brakuje mi jeszcze wyświetlania informacji, do kiedy można korzystać z zakupionych pakietów i usług oraz kiedy będzie można kupić kolejne (ale to nie mi pierwszemu). W starej wersji Play 24, nie mogłem "podpiąć" nr-u z abo do już posiadanego konta z nr-mi na kartę - wg.BOK konta abo + karta miały się to połączyć automatycznie po dopisaniu nr.abo a tak niestety nie jest, teraz ponownie spróbuję podpiąć konto nr abo do konta nr-w na kartę - ciekawe czy się to uda? Co do komentarzy o zasięgu Play to przez 1,5 roku byłem z zasięgu roamingu Plusa i nigdy nie miałem problemów z logowaniem, tym bardziej teraz jest to bez problemowe jak już od roku mam przekaźnik 3G Play , jedynie podczas jazdy samochodem mam zaniki sieci Play-Plus, ale to pewnie normalne.

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy system komentarzy · 0 replies · +2 points

Nowy system komentarzy z logowaniem jest dobry,nikt nie będzie się podszywał pod inne osoby. i zgadzam się z "etylenosorbitol" że kolor tła przy rejestracji nie wypada naj ciekawiej - ale to jak sądzę jest jednorazowa sprawa.

12 years ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Nowy system komentarzy · 0 replies · 0 points

Ja tam nie narzekam na brak odpowiedzi ze strony pana Gruszki, na obydwa moje maile otrzymałem odpowiedż o zapytanie bezpośrednio na nr. telefonu - chociaz odpowiedź na e'mail też byłaby mile widziana -:)))...