ilahimorluk

ilahimorluk

72p

7 comments posted · 5 followers · following 1

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Facebook 1 Milyar Kull... · 0 replies · +5 points

Zükerberkerin yaşadığı memlekette sevgilisi olurda es kaza ondan ayrılırsa kanunlar zükerberkerin mal varlığının hemen hemen yarısına kadarını o dediğin kıllı asyalıya veriyor. Ama anlaşma imzalatarak kıllı asyalıyla evlenirse ayrıldıklarında zükerberker ona bir tane 10.000 M. kullanıcılı bi sayfa hediye eder olur biter. Çaktın köfteyi klima :)

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Facebook 1 Milyar Kull... · 0 replies · +3 points

Sen süper bir insansın. Sen olmazsan Facebook napar lan :( Merak etme 1 sen çıkarsın sen gibi 10000'ler kayıt oluyor siteye ;) Türkiyenin çocuk nüfus artışı 1.3 artık dünyanınkini sen hesab et. Ama şimdi sen dünyadan da çıkmak istersin vazgeçtim hesab etme :)

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Yıl 1983.Steve Jobs i... · 0 replies · +3 points

Yazık lan Apple'a. Bill Gates'in niyeti taaa 1983'ten belli belliymiş. O zaman programdan sonra bu adamı öldürselermiş Şu anda hepimiz Macintosh Yazılımı kullanıyorduk ve Apple bu kadar pahalıya satılmazdı ülkemizde. Bill Gates'in çok sevdiğim bir sözü vardır; "Zekiler yapar, dahiler çalar". Buda Apple'a kapak olur.

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Çin İşi : Bebek Öl... · 0 replies · +1 points

Çinli'ler sizin ölünüzü s.keyim deseem tam yeri olur sanırım.

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Kızını Tavlayana 65... · 3 replies · +22 points

Şu ben yaparım anasını bile bellerim yeterki oraya götürsün diyenlerin kaç tanesi İngilizce ya da Mandarin Çincesi biliyo acaba çok merak ediyorum. Onuda geçtim kaç tanesi masturbasyon haricinde bir kızla cinsel yolla birliktelik geçirmiş :D

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Facebook Merkezinden G... · 0 replies · +1 points

Vay ag. Adamların iş güç yaptıkları yok sabahtan akşama kadar Facebook'talar. Ondan sonrada binlerce dolar maaş alıyolar. Biz girdik mi Facebook'a ya ağ bağlantısı engelli yazar yada müdür görür. Hoş gerçi bilgi işlem bölümünde çalıştığımdan bunları aşıyoruz çok şükür.

11 years ago @ Cezmi Kalorifer Blog - Japonya’ da Gizemli ... · 0 replies · +2 points

Bu şekiller her ortaya çıkmasında kesin dünya dışı varlıklar diye hemen yapıştırırlar yorumu. Bu dünya dışındaki varlıkların hepsi mi sanatçı ag ? O kadar gelişmiş varlıklar diye idda ederler bu uzaylılar Cezmi Dayı'yı kesin takip ediyolardır biride gelip yazmaz mı "naber la yarram" diye...