Daniel Vávra

Daniel Vávra

26p

8 comments posted · 16 followers · following 0

13 years ago @ danielvavra.com - Paintball Czech Army C... · 1 reply · +1 points

He? A co tam teda ty rozhodčí jako dělají? Když nekontrolují zásahy?

13 years ago @ danielvavra.com - Paintball Czech Army C... · 0 replies · +1 points

No, tentokrát nejsou tak ze 2/3 moje. Fotila to slečna Lůca, která měla zrcadlovku porpvé v životě v ruce a docela jí to jde a něco nacvakala i michala (ty západy slunce a tak).

13 years ago @ danielvavra.com - Turistika po česku < ... · 0 replies · +1 points

Děkuji, tolik inteligentních, jemných a pokorných slov jsem už dlouho neslyšel a bratři z Polska jistě také ne! Teď si dejte lahváče, podrbte se na kulích a honem rychle zase zapněte fočus v televizi. Tolik vzrušení najednou neudělá jednomu dobře.

13 years ago @ danielvavra.com - Loga < Works | Hellboy · 0 replies · +3 points

Klasika Photoshop (normálnímu člověku stačí Elements 8), nějakej plugin na převod rastru do křivek, při kterém vzniknou ty hezký plochy jako u prvního loga, tablet. Někdy taky tužku a papír :)

13 years ago @ danielvavra.com - HTC Desire vs HTC HD(2... · 0 replies · +1 points

Nejde nakupovat. O něčem jako itunes nevím, ale asi nebude problém využít na hudbu jakýkoli jiný obchod s hudbou. Nevím srovnání zvuku mezi iPhone a Desire, ale ihned po připojení sluchátek Koss jsem měl oproti HTC HD pocit, že zvuk je horší. Možná je to tím, že přehrávač v Desire nemá ekvalizér a v HD jsem ho používal, ale zvuk je pro mě taky důležitý a z přehrávačů, které se mi líbí zatím žádný EQ taky nemá a zvuk je prostě horší. To platí i pro reproduktor. Vyzvánění je moc potichu, což mi dost vadí. Asi to doplním i do článku.

13 years ago @ danielvavra.com - HTC Desire vs HTC HD(2... · 1 reply · 0 points

Ihned po odstavci, který popisujete je věta: "Apple už samozřejmě velkou část těchto průserů odstranil, majitelé nového iPhone už mají dokonce i multitasking..." Přítelkyně má iPhone už téměř dva roky. Pořád na něm nejde nahrávat video (mimo jiné). Bez jailbreaku.

13 years ago @ danielvavra.com - HTC Desire vs HTC HD(2... · 0 replies · +1 points

Myšlenka je to krásná, až na pár drobností. Nevím co Apple chystá do budoucnosti, ale s ovládáním přes dotykový displej a cenou 3-4x větší než u psp/ds se z iPhone rozhodně masová herní konzole nestane. 90% her jsou hříčky pro jeden prst a ten zbytek se ovládá docela dost hrozně. Android pokud si dobře vzpomínám Apple předehnal v prodeji, takže s tou jejich dominancí to taky zas taková sláva nebude. Jinak já si dovedu představit řadu činností, které se dají dělat "venku" a jsou zábavné a přiznám se, že hraní na jakékoli konzoli to není. Osobně jsem na telefonu dohrál Advanced Wars, Full Throttle a ještě jednu adventuru a to mi tak nějak stačí.

13 years ago @ danielvavra.com - Turistika po česku < ... · 0 replies · +3 points

Jsem rád, že jsem tenhle epos dal vůbec dohromady, na korektury přijde řada později :)