aTOMKARINCa

aTOMKARINCa

0p

3 comments posted · 1 followers · following 0

13 years ago @ TeknoMobi - Olmadı HaberTürk... · 0 replies · +1 points

Son olarak blog okuyucularını ve yazarlarını
Reyting için çirkefliğin görülmemişini yapan televizyon kanallarını,
Diğer gazetelerden farkı olmayıp 1 liraya satılan gazetelerini
Ve beğenmediğimiz haberlerini düzgün üslupla eleştirmemize rağmen onaylamayıp gerçek dışı olan "helal olsun", "teşekkürler" ve "bravo" gibi yalaka yorumları onaylayan haber sitelerini boykot etmeye çağırıyorum.

13 years ago @ TeknoMobi - Olmadı HaberTürk... · 1 reply · +1 points

Senin belirtiklerin hariç gözüme batan diğer iğrençlikleri:
1-)Tahminimce yaşı 70 olan bir kadını böyle bir gününde destek olmak yerine reyting için rahat bırakmayıp ikidebir kameraya konuşturmaları.
2-)Yeğenine acı haberi söyledikten sonra magazin programlarındaki gibi kafasına zoom yapmaları.
3-)Donmakta olan köylülerin "biz üşürüyoruz kapatmak zorundayız" demelerine rağmen son bir soru daha deyip uzatmaları ve oradakileri zor durumda bırakmaları. Telefon görüşmesi en sonunda köylünün telefonu yüzlerine kapatmasıyla son buldu.
4-)Bir de bu yaptıkları marifetmiş gibi sitelerinde ve kanallarında en çok izlenen haber kanalı biz olduk demeleri beni çileden çıkartıyor.

13 years ago @ TeknoMobi - Olmadı HaberTürk... · 1 reply · +1 points

Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Muhsin Yazıcıoğlu Türkiye için çok büyük bir kayıp.

Ben habertürk'ü sitesi olsun kanalı olsun izlerdim. Fakat dün dediğiniz gibi öyle haberler yaptılar ki bu kanaldan diğer bir değiş ile ciner grubundan nefret eder oldum.
Yazın çok güzel tebrik ederim fakat son yazdığın cümle hoşuma gitmedi. Çünkü dün izlediğim habertürk reyting uğruna elinden gelen tüm çirkefliği yaptı bu tür kanalları izlememe çağrısı yapsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum.