VladoD

VladoD

109p

19 comments posted · 6 followers · following 0

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 7 replies · +51 points

Za Vaše krásná přání k narozeninám Vám mockrát děkuji. I když nemívám ve zvyku slavit mé narozeniny i tak děkuji. Naposled jsem je slavil přesně před dvaceti lety a až nyní znovu. Přeji i Vám ať se splní co si jen přejete.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 17 replies · +48 points

Sice pozdě ale přeci. Dodatečně chci Vám všem popřát hezké velikonoce. Vím že mi to neprominete , ale mám hodně práce. Tudíž jsem zde minimálně. Děcka včerejší návštěva ZOO byla skvělá doporučuji.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 11 replies · +44 points

Ahoj děcka

Víte proč jsem měl takovou radost ? No protože jsem o snad dva body trumfnul Pavlínu. Což jsem si moc přál. Ještě jsem ji porazil v bowlingu což mě udělalo radost. Jinak mám Pavlínu rád. Škoda že jsem nemohl jet ještě jedno kolečko. Začlo mě to fakt bavit , ale bál jsem se ze začátku. Tvůrcům pořadu a všem co tam byli děkuji. Byl to skvělý
den v České Lípě .

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 28 replies · +40 points

Zdravím Vás

Doufám , že jste nepodcenili jarní počasí v zimě. Já ano tak mám pořádnou chřipku. Některé z vás jsem už viděl i v kraťasech . Tak ať vás zima nevytrestá jak mě. Citron, vitamíny, zázvor, čaje. Hrůza.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Napsali o mně · 2 replies · +7 points

To nebyl Johniček ale Marcely pejske Míša. Kousek spadl na zub a Míša se na to rychle vrhnul a spapal. Víc jsem mu ale rozhodně nedal. S toho sladkého od Vás mám zase o kilo nahoru.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Napsali o mně · 0 replies · +4 points

Blanko a že byl dobrej.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Napsali o mně · 2 replies · +29 points

Dobrý večer. Právě jsem dorazil domů. Ano dort byl skvělý a ta kytka je přenádherná. Ovšem jediné co mě na tom mrzelo nejvíce je, že jsem opět nemohl se všemi být minimálně stejnou dobu. Jinak paní Milada je ale kus viďte ?

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 14 replies · +41 points

Zdravím ještě jednou všechny.
Pokusím se zodpovědět proč vzniklo heslo. Nezbylo nic jiného než použít tuto metodu z důvodu jedné mé již bývalé známé , která neustále s pomocí pár lidí kolem sebe a svého fanatismu a posedlostí mojí osobou měla a má neustále i přes jiné lidi vzkazovat a říkat nepravdy. Je mi to už trapné to zmiňovat. Nechci jít do detajlu. Zhrzená osoba která si ze mne udělala pana dokonalého je neschopna pochopit , že její názor vtloukaný přes jiné lidi a tak to funguje právě ve společnosti používá tuto taktiku. Je tu neustále a hledá ne-li čmuchá kolem co se děje a snaží se na všech možných i nemožných stránkách vykládat bludy a nesmysli i tvrdit , že to tak je. Několikrát porušila zásadní pravidlo a volbu člověka a tudíž omezila mé svobodné rozhodování s kým se mám a nemám bavit. Co pro mne je a není dobré. Neustálá kontrola kde se pohnu. Je to bohužel už i z dřívějška a bylo to již po třetí co se toho dopustila. Nevyjímaje věcí mého soukromí , kdy si asi neuvědomuje že přesahuje práva ne jen mne. Udělal jsem chybu jelikož jsem dovolil připustit si toho člověka ta blízko. Po soutěži nebyla a není schopna pochopit , že Vyvolení už opravdu skončili a řeší věci , které už nemá smysl řešit. Pro mne tedy už určitě ne.

Co si myslím o fanoušcích. Kdyby nebylo vaší podpory tak by ničeho nebylo. Každý kdo chce v tomto světě zábavy fungovat je potřebuje. Pokud není někdo mezi němy fanatický tak je to v pořádku. Je jen jediné místo kdy rád jím v klidě a to je při jídle. Lidé mohou sami posoudit jaký jsem. Ano jdu po ulici a někdy nemám náladu. Jdu třeba že se cítím fajn. Budu na Vás působit namyšleně. Nebo budu naopak pro Vás příjemný. Ale každý den jsme nějací. A neusmívám se pokaždé. To vy taky ne. Jen u mě to je teď jen nějak vidět.

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 3 replies · +3 points

Je to americký film a hlavní roli hraje Matthew McConaughey

10 years ago @ http://www.vladodobrov... - Aktuálně · 1 reply · +9 points

Tak jestli můžu doporučit film v kině , tak film který jsme viděli v kině s Marcelou a byl zajímavý KLUB POSLEDNÍ NADĚJE Vypadá to , že hlavní herec za to dostane Oscara. Začátek filmu trochu divokej, tedy nebrat děti. Jinak silný příběh a hlavně podle skutečné události.