Nebratan

Nebratan

13p

9 comments posted · 6 followers · following 0

13 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ...ЗАПАЛИ УКР... · 0 replies · +1 points

Героям слава! І ..вічна пам"ять і Царство Небесне українським мученикам 33-го.

13 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ГОСПОДЬ НАМ ... · 0 replies · +1 points

Дякую за коментар, але дебіл той , чи та . якому чи якій сказати дійсно "просто нічого",
бо сіра речовина в мізках зомбі-совків відсутня:D
-До речі цю публікацію прочитало вже більш, як 400 гостей сайту. -Сподіваюсь. що серед відвідувачів більше якраз людей, а не даунбаських зомбі.

13 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ЧОМУ Ж МИ ТЕ... · 0 replies · +1 points

Друже Кабуд! Ви не хочете бачити нікого крім Юща і тому доходите в своєму захопленні цим недолугим кумиром, до особистих образ.Зауважу, що Ви нічого не знаєте і про мене, як і про тих вождів, у яких я написав потрібно було б повчитись Ющу . Я не писав, що захоплююсь ідеологією комунізму, фашизму чи лібералізму, яку сповідували Мао, Сталін,Ггітлер,Рузвельт, Черчіль.
Але нашим горе-вожденятам треба повчитись у них вмінню володіти масами і відстоювати свою ідеологію.
А сособисто я сповідую ттільки український інтегральний націоналізм.
На питання за які справи Ви так обожнюєте Юща Ви так і не відповіли. Чи про Межигір"я яке віддав Ющ Хаму це теж неправда? А про Підрахуя-Кідалова? А про бандюгу Калєсніка, якого випустили з тюрми, а натомість запроторили до буцегарні нещасного свідка?-Ось на ці питаня дайте відповідь будь-ласка і не переходячи на особисті образи, бо нам з Вами, шановний друже Кабуд, сподіваюсь ділити нічого, якщо Ви теж український націоналіст.
Щодо "мусарків", то якби вони мали такі ж переконання як я , то ми б давно жили в вільній і незалежній Українгі з кордонами від Сяну до Дону. Читайте мої блоги і зрозумієте це самі.

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - УКРАЇНОФОБИ... · 0 replies · +1 points

Додаю сівіже відео. зняте Білозерською:http://www.youtube.com/watch?v=0afanyWaJeg

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ГОЛУБИЙ МАЙ... · 0 replies · +1 points

Ще один коментар опинився у спамі(через матюки) , якщо перевести з даунецької фені. то автор коментаря хоче "настучать" на зміст блогу в СБУ(видно працював чи працює на Кума, як і ригАнальний "лідєр" Хам).
Ну й порода ж сєксотська!
Бандюки, й то з них якісь ГБшні виходять. Коментар надійшов з одного донецького ТОВ( на букву "Ф"-повністю називати не буду, через проксі-сервер- Амстердамі,Голландія).
Хочу відповісти ,бандюку-сєксоту: нічого залякувать мене тюрмою, краще на роботі займайся ділом , а не паскудь на патріотичних сайтах, бо гасло "БАНДИТАМ ТЮРМИ" рано чи пізно все ж буде виконане, а я до бандитів чи злодіїв не відношусь, як і мої колеги по українській справі.

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ПОДІЇ ФАКТИ... · 0 replies · +1 points

Провів чат з одним із колег по Живому Журналу-йому не сподобалась бокова панель блогу.
Що ж , все всім сподобатись не може, тим більше ,коли я провідав його власну сторінку в ЖЖ, то там виявивсь один запис: що це, мінімалізм зведений у принцип? -Якщо так, то такі принципи мені не підходять!
-Тим більше, що мій блог -це блог , де я викладаю ,в основному ,власні поезії чи сатиричні мініатюри, чи міркування про політичну ситуацію в країні.
Отже бокова пенель повинна теж нести в собі певну ідею, певний творчий задум по атмосфері блогу, щоб попавши на цю сторінку, читач відразу побачив спрямування сайту на пропаганду української справи, всіма доступними й законними методами, в даному випадку художнім словом і відео чи фотоматеріалами, музикальними композиціями.
Слайд-шоу поки-що прибрав, тому-що сервіс де я розмістив його, впутував свою рекламу,знайду інший і поновлю.
Гасла "Я спілкуюсь рідною" і "Ні другій державній" думаю не потребують пояснень, але можуть не всім подобатись, як і взагалі ідейна спрямованість моєї творчості, тоді просто відвідуйте інші сайти.-Я працюю на Україну і українців.
Є питання про доцільність гаджету "Нові публікації",-це свого роду мініатюрна підписка. Розмістивши його в себе, Ви будете в курсі останніх подій блогу.

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ПОДІЇ ФАКТИ... · 0 replies · +1 points

Змінив вигляд архіву. Тепер він в вигляді календаря. Дати публікацій виділені кольоровими мітками, що можуть мінятись в залежності від налаштування.
Поки що обрав жовтий колір. Рахунок тижня починається з неділі, а не з понеділка( це в самому коді гаджета-там спочатку були англійські назви днів тижня. які я замінив на українські).
Заголовки публікацій внизу прибрав,-їх і так видно , при наведенні курсором на вибраний Вами день( дату, коли викладена на блог та чи інша публікація)

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ПОДІЇ ФАКТИ... · 0 replies · +1 points

Сьогодні вирішив дещо систематизувати публікації блогу в системі МІТОК
( ярлыков по рос.).
Спочатку хотів розміщувати їх по темам в більшості на статичних сторінках, але здається , що краще буде викладати матеріали окремими публікаціями чи невеличкими групами по вибраним темам.
Як Ви бачите, в МІТКАХ виділені окремі великі РОЗДІЛИ: ГОЛУБИЙ МАЙДАН,ВІРШІ-АНЕКДОТИ, ЗА МОТИВАМИ,ТАВАРІЩІ ПАРТІЙЦІ(там я пишу про комуно-соціалістів і їм подібних ), МІНІАТЮРИ В ПРОЗІ, ЛІРИКА і
ПОДІЇ ФАКТИ КОМЕНТАРІ.
В свою чергу, в деяких розділах віділені ще й підтеми, наприклад в розділі ВІРШІ-АНЕКДОТИ є невелича тема МАКСІМ МАКСІМИЧ (ШТІРЛІЦ).Залишаю поки-що такі розділи, як МОЇ ВІДЕО і ЛІРИКА (нехай в ліриці будуть вірші про кохання-їх не так багато, я маю на увазі написаних від серця, а не просто штамповок)
А на цій сторінці буду коментувати мою блоготворчість. хоч мені більше до душі займатись поезією чим копатись в настройках блогу, але без цього не обійтись.
-Прошу також залишати коментарі до публікацій, бо відвідувачі блогу підписуються на публікації,( оформлено вже більше 100 глянув в своєму каналі блогу)а коментарів не лишають, і таким чином я позбавлений двостороннього зв"язку.

14 years ago @ http://nebratan.blogsp... - ГОЛУБИЙ МАЙ... · 0 replies · +1 points

Це та Коля? -Що, не сподобалась страшна казка?:p