Martin_82

Martin_82

39p

57 comments posted · 49 followers · following 0

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Ahoj, změnit AD nebo zvýšit dávku. Mě první AD nesedly, ale pak další na které jsem přešel byly super a po pár měsících mi bylo už dobře, jen jsem postupně zvyšoval dávku dokud to nebylo uplně dobré, to je 3 roky na zpět, teď jsem už bez AD a jsem snad v pořádku. Držím palce, prober to s doktorkou, určitě není v pořádku, že Ti je stále zle takto i když jsi na lécích.

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

No mě z pohotovosti poslali na vyšetření na internu, na ultrazvuk, doktor na interně toto tvrdil. Podle mě spíš jen pro jistotu, aby kdyby náhodou fakt něco našli tak jsem nemohl říkat, že mě nevaroval :D Hele nevím jak se to jmenovalo, co jsem pil, ale bylo to asi ty 3 - 4 litry, sladko hnusný prostě. Jinak na pohotovosti mi říkali, že nějaký hemeroid mohl prasknout a nebo jsem se podrápal tvrdým hovnem :D Což nejdříve šlo tvrdé, pak měkké, mi pak na to dal doktor na psychiatrii aktiprol, že ten prý hovna změkčí :D Každopádně se toho neboj, to zvládneš určitě, hlavně ať jsi ok :)

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 2 replies · +1 points

Byl jsem na tom u nás v Krajské nemocnici Pardubice na interně. Mě dali něco do žíly, nevím co to bylo, ale byl jsem pak oblblý, že mě nechali ještě 2 hodiny pak dospat. Byl jsem tam proto, protože jsem se jednou v noci probudil na průjem (což by nebylo zas tak neobvyklé), ale pak jsem si všiml, že v průjmu je plno krve což mě vyděsilo a jel jsem na pohotovost, nenašli mi nic a řekli, že mají podezření na gastritidu či crohna což mě moc neuklidnilo. Na kolonoskopii jsem šel asi za měsíc pak a nenašli nic, střevo čisté, zkontrolovali mi celé tlusté a kus tenkého, mám to prý jak dítě :D Jediné, co tedy bylo nepříjemné vypít ten driák den předem a vyprázdnit se, to si vem na WC knížku bo tam strávíš pár hodin. Jinak zažívací problémy mám tak nějak od mlada a nikdy jsem nepřišel na to, čím to bylo. Při tomto vyšetření na pohotovosti mi jen objevili kámen v žlučníku a tak mě doporučili si ho nechat vyndat - což jsem udělal letos na jaře.

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 4 replies · +1 points

Ahoj Amarelko, na Kolonoskopii jsem byl asi před dvěma roky, také jsem se toho bál, ale nakonec to bylo docela v pohodě. Sestřička byla moc milá a doktor - toho si moc nepamatuji, jelikož mi dali narkózu mírnou, sice říkali, že usnu, ale neusnul jsem. Nicméně to bylo sice nepříjemné, ale ne nějak bolestivé, neboj se toho dá se to zvládnout a dostaneš narkózu, která omezí i bolest. Držím palce, ať je vše ok.

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Ahoj, znám to, sice jsem již po léčbě a relativně v pořádku, takový asociál jsem stále, to mám od mala, nic moc mě nedokáže nadchnout, nikam nechodím, nemám moc přátele, nejradši bych byl někde v klidu a odlehlém ostrově se svými kočkami :). Čím jsem starší, tím nějak s lidmi méně se vídám, i když vím že bych to měl změnit, ale nějak skoro s nikým si už nemám moc co říci, asi je to holt povaha. Jinak k Tobě, přítel je pěkný osel, že na Tebe řve, to není moc soucitné a nepomáhá to, lidi co to neznají holt nepochopí. Jinak zdravím také z Pardubic. Drž se a snaž se nějak zabavit, to nějak dělám já :).

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Ahoj, no jde spíš o toho doktora no, zaměstanavatel by se to ani dovědět neměl :). Tak snad o bude ok, díky :)

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Ahoj Amarelko, děkuji Ti za zprávu, tak jsi mě docela uklidnila, tak to snad bude v pořádku :).

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 1 reply · +1 points

Ahoj Karlo, díky za odpověď. Já jsem se snažil lékaře přimět, aby to tam nepsal, ale on trval na tom, že si nemůže dovolit zamlčet údaje, takže jsem s tím více nenadělal.

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 5 replies · +1 points

Ahoj Pando, moc děkuji za odpověď, pomohlo mi to, věřím, že to tedy snad bude v pořádku. Říkal mi toto i můj praktik, že takové věci má plno lidí a že mu mám věřit a nebát se toho. Tak asi mu budu tedy věřit. Jinak jsem rád, že jsi v pořádku a zbavila jsi se strachu z RS, doufám, že se máš celkově dobře. Ať se Ti moc daří :).

5 years ago @ Panická Porucha - Diskuse · 9 replies · +1 points

Zdravím všechny, dlouho jsem tu nebyl. Chtěl bych se zeptat na názor, zda někdo zažil podobnou situaci. Jsem již po léčbě, AD neberu několik měsíců, cítím se být v pořádku již tak rok, dva. Nicméně teď jsem si sehnal novou práci, ale před nástupem jdu k závodnímu lékaři, který si vyžádal výpis z dokumentace. Můj praktik mi tam samozřejmě napsal i "Anxiosní sy", i když jsem ho žádal, aby to nedělal. Prý to ale nebude problém. Byl jste někdo třeba již ve stejné situaci, kdy jste byli v pořádku a žádali o nové místo? Řeší se to nějak moc u zdravotní prohlídky, když je to již minulost? Trochu z toho mám obavy, aby mě kvůli tomu neodmítli. Ve stávající práci jsem již podepsal rozvázačku a tak bych byl dost v prekérní situaci. Předem díky za případné komentáře. Mějte se hezky.