Majda83

Majda83

29p

31 comments posted · 12 followers · following 0

248 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Díky za rady, Amarellko. Čípek zabral, to je úleva :-) V pondělí jdu na kontrolu k psychiatrovi, tak se s ním poradím.

248 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 1 reply · +1 points

Díky moc, zkusím sehnat.

248 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 6 replies · +1 points

Ahoj, prosím o akutní radu, může se s antidepresivy užívat projímadlo? Já z těch ad mám zácpu, jsem nafouklá a je mi strašně těžko, tak přemýšlím nad čípkem. Díky.

250 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Amarellko, děkuju za hezká slova. Nijak zatím nepřibírám, líp se taky moc necítím. Už začínám být nervózní, že to nefunguje. Derealizace je zase horší, tak snad je to reakce na zvýšení dávky. Od úterý beru dvě tablety denně, maximální denní dávku. Nic se mi nechce, jen se válím v posteli a čučím na filmy :-( Ale dala jsi mi velikou naději, že tě to přešlo. Podle psychiatra musím být trpělivá, mozek jel v těhlech kolejích několik let, tak nemůžu čekat změny hned. Jsem to zanedbala.

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 2 replies · +1 points

Ahoj, děkuju moc za podporu. No dal mi Esoprex. nejdřív tabletku denně, teď jsem na 1,5 a za dva dny půjdu na 2 denně. Zatím to teda se mnou cvičí, beru je třetí týden. No jako daň za normální život tu váhu obětuju, ale cítím, že nebudu nabírat. Už výrazně míň spím a mám energii, předtím jsem byla troska. Jsem smířená s tím, že to budu brát dlouho. Hlavně abych byla zase v pohodě. Nejvíc mě štve derealizace a to se bojím, že mě jen tak neopustí :-(

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 1 reply · +1 points

Jo, doktor je super. Jen teda ty prášky mění metabolismus, mám zácpu a jsem pořád nafouklá, je mi těžko. Taky mi říkal, že ty prášky budu jíst už celý život, že se to lidem po vysazení vrací. Ale tam pak sázím na psychoterapii, že třeba mi pomůže změnit vnímání situací a třeba se celoživotnímu zobání vyhnu. Ale což, hlavně že si život zase začnu užívat. Nejhorší je ta derealizace, všechno jak ve snu, to je hodně nepříjemný. Ataky jsou teď slabší, zato každý den. Ale zatím je dávám.

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 7 replies · +1 points

Tak jsem byla poprvé u psychiatra. Byl super, má skvělou pověst, myslím, že jsem v nejlepších rukou. Prý zanedbaná PP, chvíli to potrvá, ale podle něj se z toho dostanu. Jen mi zvýšil antidepresiva na dvojnásobek. Mám za sebou 14 dní prášků, trochu se té větší dávky bojím. Ale mám prý počítat s tím, že přiberu. To se mi úplně nelíbí. Myslíte, že to tak fakt bude? Mám lehčí nadváhu a dalších 10 kilo by bylo fakt blbých i zdravotně. Ale jako daň za normální život, to beru. Na neschopence prý budu ještě minimálně měsíc. Už aby ty léky zabraly, mám pořád dost reakce. Ale jinak mi dal doktor velikou naději, já se tak těším, že budu mít zase svůj život bez strachu (s nepřipouštím si jinou verzi :-).

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 1 reply · +1 points

Miru, to je dobře, že je ti líp. Jednou je líp, jednou je hůř, třeba to hůř už bylo naposledy. Jo ty ses mě v komentu ptala na ty alternativní terapie? Pořád mi ty komenty mizí, v mejlu jsou, tady ne... Psala jsem jejich součet k Alus do komentu.

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 0 replies · +1 points

Alus, v mejlu mám tvůj dotaz na mé terapie, kterými jsem prošla, tady ve vláknu jsem ho neviděla. Takže ve zkratce, možná to nebude všechno: regresní terapie, ruš, faster eft, léčebný kód, meditace, afirmace, homeopatie, autopatie, reflexní terapie, fyzioterapie (ty teda pomáhají při bloklých zádech), geopatogenní zóny, všechny možné druhy očist organizmu, odparazitování s Ing. Bláhovou, hodiny na plazmovém generátoru. Léčitele, duchovní učitele, exorcistu, čištění čaker, odvádění duší,..... každý mě obral o fakt dost peněz, ve skříni mám zapper, biolampu a vitamíny za tisíce. Každý mi dal naději a pak mi bylo ještě hůř. Jejich mantra, že si to musí pár týdnů sedat a tudíž jsou z obliga, je fakt trapná. Okolí, které je taky hodně alternativně nakloněné mě od antidepresiv odrazovalo, já se jich strašně bála. ALe už to došlo do takového stádia, že sanitka pro mě jezdila několikrát do roka, tu jsem sebou sekla u kamarádky, tu doma, tu v metru. Děti mě tři roky znají jen jako nemocnou, což v jejich věku (6 a 3) je bída. Dřív jsem služebně lítala po Evropě, žila v zahraničí, těhotná cestovala sama, teď se bojím na náves pro rohlíky.

251 weeks ago @ Panická Porucha - Diskuse · 1 reply · +1 points

No můj muž už ze mě taky nemůže. Vypadá to, že už mu to je jedno, už moje kolapsy nekomentuje. Je vidět, že to dlouho nevydrž. Přitom já měla tak fajn život před tímhle. Držím palce, ať je fajn. Z alternativy mi fakt nic nepomohlo, to jsem zkoušela krom kraniosakrální terapie snad všechno.