MAFIAn.sk

MAFIAn.sk

60p

7 comments posted · 1 followers · following 0

348 weeks ago @ Mafian.sk - Súd uznal, že Piťo ... · 0 replies · +3 points

(NovýČas) Piťovu pravú ruku Mateja Šalagu odsúdil súd na 7 rokov za členstvo v zločineckej skupine. Miroslav Abrahám (40), ktorý mal v rámci skupiny na starosti obchod s drogami, si vo väzení posedí 23 rokov, rovnaký trest dostal aj jeho podriadený Matej Baričiak. Igor Dvorský (40), ktorý pôsobil v Stupave, dostal 24 rokov. Rovnaký trest sa ušiel aj Adamovi Štefunkovi (29), ktorý úradoval v Trnave a Hlohovci.

349 weeks ago @ Mafian.sk - Holáň obvinený z vr... · 1 reply · +7 points

(TASR) - Brata Petra H. - Milana H., známeho kysuckého bossa pod prezývkou Gorila, zastrelil v novembri 1997 v žilinskej reštaurácii Astórii Alojz Kromka, prezývaný Čistič. Gorila bol silný muž okolia Žiliny už v 80. rokoch. Vlastnil tu okrem iného už za bývalého režimu kaštieľ, dopustil sa však majetkovej trestnej činnosti a opustil Československo. Skrýval sa niekoľko rokov práve v Rumunsku a po návrate na začiatku 90. rokov tvrdil, že bol príslušníkom obávanej bývalej komunistickej tajnej služby Securitate. Tá bola v pomere k počtu obyvateľov Rumunska najväčšou tajnou službou Varšavskej zmluvy. Viaceré zdroje TASR potvrdili, že Peter H. hľadal útočište v Rumunsku práve u bývalých známych svojho zavraždeného brata. Väčšina z hľadaných slovenských zločincov hľadá totiž útočište napríklad v Thajsku, juhoamerických, stredoamerických, či iných krajinách a nie v takej relatívne blízkej krajine Slovenska, kde nie je problém s vydaním.

479 weeks ago @ Mafian.sk - Policajný prezident S... · 0 replies · +5 points

nestiha server, vela navstev.

517 weeks ago @ Mafian.sk - Pred 10 rokmi zavražd... · 1 reply · +3 points

canabis, muhehe pobavil si ma, ale ak chces mozes ju financovat ty.

518 weeks ago @ Mafian.sk - Vrahovia bossov podsve... · 0 replies · +10 points

o com to trepes? aky primitivny sposob? ak si niekto reklamu zaplatí, tak tam tá reklama je. ...ale ak chceš, objednaj si reklamu aj pre tie ostatné knihy. panebože niekedy mám neskutočnú chuť komentáre vypnúť.

523 weeks ago @ Mafian.sk - Súd rozhodoval o Mell... · 0 replies · +1 points

ale je tu uz par komentarov, pravdepodobne ti nenacitalo komentare, zmenil som system pre komentare a obcas sa to sprava divne - niekedy to hodi povodny system a neskor sa nacita novy (trva to dlhsie pri pomalsom pripojeni, alebo cez mobil).

523 weeks ago @ Mafian.sk - Podsvetie ponúka 200-... · 1 reply · +8 points

Riko, dole (tu na stránke) je moj kontakt, posli to video.