Gissele

Gissele

29p

30 comments posted · 0 followers · following 0

102 weeks ago @ https://coloring-image... - amazonit - všet... · 0 replies · +1 points

Děkuji za clanek :)

113 weeks ago @ http://www.zdravavyziv... - Neera detox a hubnut&i... · 0 replies · +1 points

Děkuji moc za informace :) Bylo by prosim možné zjistit orientační cenu za tu 15ti denní nejdelší kůru? Vypadá to opravdu dobře a já cítím, že detox organismu potřebuji jako sůl. To hubnutí by byl už jen příjemný bonus :) Docela uvažuji i nad těmito https://www.greenworld-zdravi.cz přípravky, jsou tam jak na detox, tak na hubnutí.

116 weeks ago @ http://fufuweb.webnode... - Malý záz... · 0 replies · +1 points

Dobrý den, moc díky za recenzi na noční sérum. Také se po nějakém tom seru poohlizim, ale zatím v tom docela tapu, protože jsem ještě nikdy žádné nezkoušela. No a kamarádka mě teď láká na objednávku odsud https://ecokoreanbeauty.com/23-esence-oleje-serum... že je to prý zázrak ta korejská kosmetika. Nemáte s ní prosím náhodou nějakou zkušenost? Všimla jsem si, že teď zažívá v Čechách docela boom :)

116 weeks ago @ http://fufuweb.webnode... - Menstruace a vložky -... · 0 replies · +1 points

Moc díky za článek :) Tyhle bylinné vložky vypadají opravdu dobře. No já od porodu syna a vlastně cca 10 měsíců od porodu dostala menstruaci a najednou ji mnimam úplně jinak, ne jako něco prekazejiciho, ale vážím si toho, že ji mám. Pořídila jsem si menstruační kalíšek a na každou menstruaci se vyloženě těším. Jinak jsem dříve byla zvyklá na tampony. Ale co mě docela zaujalo tak jsou i tyhle https://www.greenworld-zdravi.cz/ZENSKE-ZDRAVI-c5... tampony. Stejně jako ty vložky o kterých píšete jsou léčivé.

117 weeks ago @ http://lhotisazejmi.we... - MB-40 :: Lhotis a Zejmi · 1 reply · +1 points

Zajímavý model, no zajímalo by mě jestli se takové ještě používají na stavbách. Zatím jsem viděl na stavbách jen takovéhle https://uplifter.cz/privesny-jerab/ jeřáby a podobne. Btw. neměli byste tipy, kde právě tyhle obří privesne sehnat jako modely?

118 weeks ago @ http://lhotisazejmi.we... - Stavba nádraž&... · 0 replies · +1 points

Díky za článek

119 weeks ago @ http://www.finduslocal... - Tantric Massage in Col... · 0 replies · +1 points

Hmm, that's nice :) Tantra captured me some time ago and I read a lot about it. I'm a lesbian, so it's even harder for me to find a partner who wants to do this with me. Maybe it would be a good opportunity for me to come here https://erotic-massage-prague.net and order a tantric masseuse :)

119 weeks ago @ http://nocturnalbookre... - Erotic Romance Review:... · 0 replies · +1 points

So I can only say wau to that. That's really beautifully written :O I've tried something like this only once in my life and I'd love to learn more about BDSM. Do you know any places in Prague where you can experience this? I found that dominance massages in this https://erotic-massage-prague.net salon.

119 weeks ago @ RF Globalnet: Digital ... - 2D Nanomaterial MXene ... · 0 replies · +1 points

Yes I think this is the best

119 weeks ago @ Michigan Tech News - Shaking the Nanomateri... · 0 replies · +1 points

Yes I think so