Kamilza

Kamilza

38p

56 comments posted · 1 followers · following 0

482 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - PLAY WEEKEND 2011 edit... · 1 reply · +1 points

Zgłaszam się i ja ;)
Powody dlaczego ja :)
1. Jestem z Warszawy (oszczędność dla organizatora)
2. Chcę pogadać z Marcinem na temat wyższości Manchesteru United nad FC Barceloną.
3. Chciałbym zobaczyć jak brzdąc Pani Joanny wyrósł w porównaniu z rokiem poprzednim.
4. Prawdopodobnie będę jedyną osobą która posiada telefon z WP7.5 na pokładzie i chciałbym kilka osób do tego systemu przekonać.
5. Akurat ten weekend mam wolny ;)
6. Chyba ostatni się zgłaszam a jest takie mądre przysłowie: "Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi" (oczywiście wcześniej brak czasu nie pozwolił mi na zgłoszenie swojej kandydatury)
7. Oczywiście jak każdy chciałbym wygrać tablet (podobno jestem pod szczęsliwą gwiazdą urodzony).
8. I najważniejsze... Chciałbym porozmawiać z osobami które tak jak ja są pasjonatami sieci telekomunikacyjnych i nowych technologii. Gdyż wśród moich bliskich znajomych takich osób ze świecą szukać.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury :)

Pozdrawiam
Kamil Z.

492 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Kuba do dzieła! · 1 reply · +1 points

Moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Ano dlatego, że wiadomość o nowej reklamie nie trafiła tylko na portale telekomunikacyjne ale również na portale plotkarskie (typu Pudelek, prawda Marcinie?) Dzięki czemu Play ma za darmo kolejną reklamę. Nie ważne jak, ważne aby mówili. Przypomina mi to działalność prezesa Ryanaira który swojego czasu przebrał się za papieża i spacerował sobie po lotnisku w Rzymie. Wiadomość o tym pojawiła się w każdej prasie i na każdym portalu z zaznaczeniem Prezes Ryanaira. Darmowa reklama na cały świat ;)

497 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - HTC Sensation w Play -... · 1 reply · +1 points

Operator (w tym przypadku Play) chce aby kupować u niego telefony z usługami a nie same telefony. Wiec cena 2199 zł za Desire Z jest tym spowodowana. Jak człowiek chce sobie kupić HTC Desire Z to idzie sobie do Euro albo Media czy też na Allegro. A jak dodatkowo potrzebuje do tego abonament to idzie do któregoś z czterech obecnych operatorów :)

500 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Konferencja BlackBerry... · 29 replies · +1 points

Na androidzie czy na iOS działa to troszeczkę inaczej. Telefon poprzez wifi czy też 3(4)G ;) synchronizuje się z serwerem poczty np. co 10 minut i co te 10 minut ściąga nowe wiadomości na telefon. Na BiS jest to od razu po pojawieniu się wiadomości na poczcie. Poza tym synchronizacja maila w innych systemach trochę zżera baterię...

500 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jeżynowa rewolucja w ... · 0 replies · +1 points

Po co komplikujesz? Abonament wynosi 95 zł a nie 188,50 więc cena smsa to 13 gr a nie 27...

500 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jeżynowa rewolucja w ... · 2 replies · +1 points

Nie wiem, może ja liczyć nie potrafię ale 95/686 to 13 gr a nie 27...

501 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung Galaxy S II wc... · 0 replies · +1 points

Oj bardzo duża ulga. Mój brat zakupił HTC Hero i jak obserwowałem jego boje z aktualizacjami to za andka podziękowałem. Wolałem wybrać coś z WP7 na pokładzie. Microsoft nie pozwala grzebać w sofcie ani producentom telefonów ani operatorom i mi to pasuje :D

502 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung Galaxy S II wc... · 2 replies · +1 points

Telefony z WP7 nie są brandowane... Nie miałem ani jednej "fioletowej" tapety :) A aktualizację NoDo dostałem po 2 tygodniach od jej udostępniania przez Microsoft :)

502 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung Galaxy S II wc... · 2 replies · +1 points

Ale ludzie, macie porównanie cen. Jak wam nie pasuje to nikt nie każe wam tego telefonu w Play kupować. Najlepiej jakby Play za darmo telefony rozdawał wszystkim zainteresowanym, co? Kupcie sobie telefon na wolnym rynku (istnieje coś takiego jak raty) dokupcie starter czy to Play, czy innej sieci i cieszcie się, że tanim kosztem nabyliście telefon...

502 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Samsung Galaxy S II wc... · 8 replies · +1 points

T-Mobile abo 99 zł - 1249 zł
Orange abo 89 zł - 889 zł
Plus - nie wiem
Play abo 95 zł - 989 zł
Tak więc nie ma rewelacji ale uważam, że jest najlepiej ze wszystkich sieci gdyż biorąc pod uwagę fakt, że w Play dostaje się dużo minut więcej do wszystkich to kalkulacja jest prosta.