DirbuMama

DirbuMama

47p

86 comments posted · 11 followers · following 0

3 years ago @ Dirbu Mama - Dar kartą apie žindy... · 0 replies · +1 points

Rima, nieks nekalba apie badaujantį kūdikį, nes jis tikrai neturi šansų būti sveikas. Kai kuriais atvejais reikia mišinukų, tačiau realybė yra tokia, kad jais labai piktnaudžiaujama. Turiu omeny, didžioji dalis atvejų, kai griebiamasi mišinuko, būtų lengvai išspręsta ir be jo. O kai prasideda nuolatinis mišinukas, dažniausiai užkertamas kelias į bet kokį kitą situacijos sprendimą, kuris būtų ir mamai, ir kūdikiui palankesnis.

3 years ago @ Dirbu Mama - Mergaitė vs. berniukas · 0 replies · +2 points

Rasa, ačiū už diskusiją! Iš tiesų labai gerai įvardijote - krizė. Smegenys yra linkusios grupuoti, taip jaučiamės geriau suprantantys dalykus ir dėl to saugesni. O pastarojo laikotarpio politkorektiškumas veda į didelę sumaištį. Tikrai turim ir lyties, ir rasės, ir kt. krizę. Kaip padaryti, kad moterį galėtume įvardyti moterimi, juodaodį juodaodžiu, neprimetant tam jokių konotacijų ir lūkesčių, o pamatę žydrai ar "ružavai" aprengtą kūdikį, pagal tai nespręstume apie jo lytį?

4 years ago @ Dirbu Mama - Pasiruošimas vaikų d... · 0 replies · +1 points

Maždaug 2,5 metų.

5 years ago @ Dirbu Mama - Tuberkuliozės skiepas... · 0 replies · +1 points

Lina, aš ne medikė ir neatsakysiu jums šių klausimų. Kaip sveikata besidominti mama, galiu pasakyti, kad 3 mėnesius gerti antibiotikus yra nesąmonė. Arba jie parinkti netinkamai, arba jie išvis nereikalingi. O kodėl ilgai kosi, tai manot, kad tuberkuliozė? Kodėl ne plaučių uždegimas, bronchitas, astma? Gydytojai turėtų ištirti. Jeigu jūsų įstaigoje neištiria, o tik antibiotikus duoda, tai eičiau jūsų vietoj į kitą.

5 years ago @ Dirbu Mama - Drabužiai: kaip jų s... · 0 replies · +1 points

Aš tokią mintį irgi puoselėdavau, bet ilgainiui atsisakiau. Už tokį labai gerą drabužį tektų daug sumokėti, o kol nepadėvėsi, tai nežinosi, ar jis tikrai geras :) Tad renkuosi išleisti mažiau ir po to nesigraužti, kad išmetu, nes už tą sumą jau būna tikrai atitarnavęs :)

5 years ago @ Dirbu Mama - Kalėdų nuotrupos · 0 replies · +1 points

Ačiū, Elena! :) Jums irgi šaunių metų!

5 years ago @ Dirbu Mama - Kiek galima įpilti i... · 0 replies · +1 points

Taip, žinoma: http://www.drjonicewebb.com/cenquestionnaire

5 years ago @ Dirbu Mama - Naminiai ledai labai p... · 0 replies · +1 points

Ačiū! Išbandysim ir taip :)

6 years ago @ Dirbu Mama - Dar kartą apie žindy... · 0 replies · +1 points

Dar kartą pasikartosiu, kad tai nėra specialisto nuomonė, problemos sprendimo žingsniai ar kažkas panašaus. Tai yra moteriškas paverkšlenimas, kad moterys puola skubotai priimti sprendimus, nuvertindamos save ir tai, kas yra gamtos sukurta.
O žindymo specialistas padės jums ir palaikys jus bet kurioje situacijoje: norite žindyti, nenorite žindyti, norite maitinti nutrauktu pienu, norite nujunkyti. Bet reikia į jį kreiptis, o ne ieškoti atsakymų iš nevilties parašytuose straipsniuose. Kiekvienas atvejis vis kuo nors skiriasi ir tik pakalbėję su specialistu galite gauti informacijos, kaip geriau spręsti jūsų konkretų atvejį.

6 years ago @ Dirbu Mama - Tobuli pusryčiai · 0 replies · +1 points

Va, tokių stiklinių turi Pegasas: http://www.pegasas.lt/gerimu+stiklainiukas+su+siaudeliu+2x450+ml.html Manau, galima pažiūrėt ir interjero dekoru prekiaujančiose parduotuvėse ;)