GolarzFilip

GolarzFilip

55p

141 comments posted · 1 followers · following 0

428 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Która koszulka lepsza... · 0 replies · +1 points

Dziś się dowiedziałem,że jestem wśród zaszczyconych do posiadania tej czarnej.I ta właśnie robi na mnie lepsze wrażenie ale....gdyby było na niej ten "motyw" z białej było by mega zadowalająco!
A uzasadnienie- kolorystyka w czarnej zdecydowanie lepsza,znów rzucając "okiem" na takową,z logiem z białej,od razu wiadomo,że mamy do czynienia z Plej :)

429 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Aplikacje VoiP · 0 replies · +1 points

Ja osobiście jestem zrażony do tego typu aplikacji- może to już wiek ( '81 ),może przesycenie podobnych aplikacji na rynku,może też moje osobiste oczekiwania są dalej posunięte,niż rozmowy przez smarta.
Czekam z niercierpliwością na możliwości płacenia komórkami nie tylko za parking ale np.zakupy w sklepie czy rezerwacja auta w salonie.Z drugiej strony,telefon nie ma mi zastąpić rozmów w cztery oczy ze znajomymi,przerywane obżeraniem się dużej,grubej pizzy i popijaniem Carlsberga.Po takiej aplikaji nie mam kaca następnego dnia,nie mam zdjęć z wylanego ketchupu z pizzy na dywan,mam jedynie rozładowaną baterię i suche gałki oczne :)
A poważnie- Heyah chciała czymś na siłę wyjść przed szereg,niby się udało,ponoć Play'owcy pobrali tego najwięcej,jednak po mojemu,póki istnieje fejs,mamy twitt'a to będzie to chwilowy zachwyt i wraz z nadejściem ładnej pogody,ludzie wylegną ze smartami na dwór,ale by robić zdjęcia a nie gadać.

Rozmiar L poproszę

429 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - 10 marca? (aktualizacja) · 1 reply · +1 points

Panie Gruszka,da mi Pan jakąś koszulkę?

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Ankieta na temat ideal... · 1 reply · +1 points

Leci.
Podaj namiary i wymiary

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Ankieta na temat ideal... · 1 reply · +1 points

Prowokator, zgadzam się.
Trochę może łudzę się,że powstanie coś na miarę szybkiej wymiany informacji- typu czat z konsultantem ( ale mam na myśli kogoś,co COŚ może,a nie klepie "kopiuj-wklej" ),niech nawet będzie jeden czy dwóch,trudno,ale żeby merytorycznie można było się dowiedzieć coś więcej...
Bo owszem P4Y na forum telepolis,odpowiadają,ale sami przyznają,że nie jest to oficjalny kanał zgłoszeniowy.
Jeżeli natomiast ma to pójść w stronę formuły fb - gry flash,konkursy,słitaśne fotki użytkowników,emotki,dzwoneczki,duperele,to ja dziękuję- postoję.

Oczywiście rozumiem też stronę biznesową takiego ruchu- chcecie zarabiać,chociażby na reklamach,czy tych wspomnianych gierkch lub sms premium, tyle,że wtedy mija się chyba z celem,pytanie o kierunek rozwoju strony,szczególnie tutaj,wśród ludzi ciut bardziej zaawansowanych w sprawach tak technicznych jak i ofertowych Play.
Reasumując,powtórzę- kolejny fb nie jest moim zdaniem potrzebny.

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Sony Ericsson Xperia N... · 0 replies · +1 points

Jezu,teraz dopiero zobaczyłem notkę- ceny nie zaporowe,można? Można

mam świadomość,że komentarze z poprzednich wpisów pewnie nie miały żadnego wpływu- bo ceny są ustalane przynajmniej kilka tygodni wcześniej,ale gdzieś tli się nadzieja,że uciekacie jeszcze od W4 :)

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Ankieta na temat ideal... · 9 replies · +1 points

Apropos,pod poprzednim wpisem ktoś trafnie zauważył ( Basia?Jahu? ),że możecie chcieć zmierzać z profilem strony w kierunku pomarańczowych...
Sam w ankiecie,zaznaczyłem-wolałbym treści które np.znajduję na telepolis.pl,by były publikowane na stronie Play- wieści ze świata tele,forum z zapytaniami,problemami,komentarze,nowości.
Teraz nie ukrywam,skaczę między 3 stronami ( nie jest to oczywiście problemem ) by być w miarę na bieżąco ze sprawami- telepolis,blog i strona Play.
Jeżeli miało by to pójść w stronę pomarańczowych- czyli oprócz nieczytelnej strony,z pierdołami typu "Doda ma rozkładówkę w USA,a Jerzy z Klanu został dziadkiem",z informacjami których znalezienie graniczy z cudem ( np.cenniki,promocje itp ) to ja wolę aktualną treść Play.pl- z rzadkimi ale jednak błędami,niedziałającymi linkami i w miarę sprawnie działającym Play24.
Zgadzam się również z innymi- może cenowo,z dostępnością słuchawek lekko kulejecie,ale stronę i możliwość dostępu do swojego konta macie najlepszą i tego- pewien jestem- nie spieprzycie!
Ale na siłę nie róbcie ze strony drugiego fb- bo gierki flash,wieści rodem z pudelka czy kolorowe banery są w necie i mają się dobrze.
Postawcie na treść a nie formę,sam wiesz Marcin,że właśnie w Play jest największa grupa osób,która bardzo angażuje się w "rozpracowywanie",doradzanie i konstruktywną krytykę w sprawach tele.
Nie spotkałem się w innej sieci z takim np. Qperem,który wychwytuje błędnie linkowane strony,Karolem z forum telepolis,który wiedzą bije na głowę nie jednego Waszego doradcę z oferty,pakietów itp,w końcu inne osoby,które tutaj się udzielają i mają mega pojęcie w tych sprawach.
Weźcie to pod uwagę,miejmy nadzieję,że w końcu na 5 urodziny oprócz oferty,odświeżycie właśnie tę część Naszego i Waszego świata...
Macie w sumie 1,5 miesiąca czasu :)

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jaka powinna być stro... · 0 replies · +1 points

Mareczku,ta ankieta ma ukryty przekaz- typowa sztuczka PR.Gdyby były "normalne" pytania typu: "gdzie powinien być przycisk logowanie" czy inne takie pierdołowate,nikogo nie byłoby stać na minimum wysiłku intelektualnego.
A tak,być może ktoś odwali robotę za "małketingowców" podrzucając fajne pomysły- oczywiście w zamian Play da koszulkę albo bilet do kina :)

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jaka powinna być stro... · 0 replies · +1 points

ten pomysł z serwisem erotycznym,paradoksalnie nie jest pozbawiony sensu.
Głęboka estymacja treści,jakie pojawiały by się oczywiście po godzinie 23,pozwalały by każdemu niezadowolonemu Klientowi- np.z cen słuchawek- na rozładowanie emocji.
Po tak dość brutalnej moralnie,ale skutecznej metodzie "wyjaławiania" negatywnego jadu,blog,forum na telepolis i opinie wśród Klientów,byłyby zgoła pozytywne i bzem pachnące.

435 weeks ago @ Tako rzecze Rzecznik Play - Jaka powinna być stro... · 0 replies · +1 points

właśnie na pasku w tefałen podali- marzec 2017, na dziesiąte urodziny Plej